vyberte rok
Myslinaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
41,62%
Peter Chudík Smer-SD
35,14%
Ján Garaj NEKA
6,49%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,41%
Andrej Gmitter NEKA
3,24%
František Bednár NAJ
2,16%
Miroslav Škvarek SNS
2,16%
Pavol Gašper NEKA
1,62%
František Oľha Šanca
1,62%
Jozef Šváč NP
0,54%
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

44,39
%
2017 1. kolo
28,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,39%
2013 1. kolo 28,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
194 hlasov
2
Ondrej Mudry, SMER-SD
47 hlasov
3
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
4
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
30 hlasov
6
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
7
Ján Ferko, SMER-SD
29 hlasov
8
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
9
Peter Pipák, SNS
17 hlasov
10
Tibor Focko, SMER-SD
17 hlasov
11
Marián Vojtko, SNS
16 hlasov
12
Pavol Brek, ÚSVIT
16 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER-SD
13 hlasov
14
Mária Cehelská, SOĽ
9 hlasov
15
Michal Druga, SMER-SD
9 hlasov
16
Marián Paško, ÚSVIT
9 hlasov
17
Darina Barančíková, SOĽ
9 hlasov
18
Mário Perinaj, MOST - HÍD
9 hlasov
19
Andrej Semanco, NEKA
9 hlasov
20
Gabriela Želizňáková, NEKA
9 hlasov
21
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
8 hlasov
22
Jozef Babják, SDKÚ-DS
8 hlasov
23
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
24
Romana Porochnavá, #SIEŤ
6 hlasov
25
Lukáš Šandor, EDS
5 hlasov
26
Štefan Behun, SNS
5 hlasov
27
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Marián Kovaľ, SNS
4 hlasov
30
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
4 hlasov
31
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
33
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
34
Miroslav Gajdoš, NAJ
3 hlasov
35
Peter Ferenc, OKS
3 hlasov
36
Jozef Bajkó, SP
3 hlasov
37
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Stanislav Hančár, NAJ
2 hlasov
39
Lucia Gombitová, ÚSVIT
1 hlasov
40
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
41
Marek Basala, SP
1 hlasov
42
Marta Burdová, ŠANCA
1 hlasov
43
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Peter Šamudovský, KSS
1 hlasov
45
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
46
Hana Loziaková, MOST - HÍD
47
Emília Šmaťová, MOST - HÍD