vyberte rok
Mudrovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60,87%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21,74%
Jarmila Tkáčová SNS
8,70%
Lukáš Sisák KSS
4,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,35%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

34,32
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 2. kolo
50,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,32%
2013 2. kolo 33,33%
2013 1. kolo 50%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
2
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
4
Peter Derevjaník, SMER-SD
9 hlasov
5
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
8 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
8
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
9
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
10
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
11
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
12
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
13
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
16
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
17
Peter Seman, KSS
1 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
19
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
20
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
21
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
22
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
24
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
25
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
27
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
28
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
29
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
30
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
31
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
33
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
36
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
38
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
39
Július Beluscsák, NEKA
40
Tamás Iván, SMK-MKP
41
Ivan Hriczko, ŠKV
42
Ján Horváth, NEKA
43
Alexander Horváth, MOST - HÍD
44
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
45
Július Grulyo, NEKA
46
Tibor Bráz, NEKA
47
Gabriel Böhm, NEKA
48
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
49
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
50
Rudolf Varga, VZDOR
51
Gábor Szalay, SMK-MKP
52
Tomáš Suchý, ŠANCA
53
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
55
Ján Serbin, NEKA
56
Július Pelegrin, NEKA
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
58
Jozef Krešák, ŠANCA
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Augustín Köteles, NAJ
61
Ervín Kompuš, NAJ
62
Anton Király, SMK-MKP
63
Alexander Képes, SMK-MKP
64
István Zachariaš, SMK-MKP
65
Július Begala, NEKA
66
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko