Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
95,24%
Rudolf Bauer KDS
4,76%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,52%
Dominika Palaščáková NOVA
19,35%
Rudolf Bauer KDS
6,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,45%
Lukáš Sisák KSS
3,23%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Bačo, NEKA
20 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
19 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
6
Vojtech Staňo, SMER - SD
9 hlasov
7
Karol Dzugas, NEKA
8 hlasov
8
Viktor Dulina, NEKA
6 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
12
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
15
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
16
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
17
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
18
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
19
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
21
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
22
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
24
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
25
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
27
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
29
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
30
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
31
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
32
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
33
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
35
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
37
Božena Letková, NEKA
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39
Ján Marton, NOVA
40
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
41
Peter Palaščák, SOĽ
42
Peter Papáč, KSS
43
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44
Vladimír Popovič, SMS
45
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46
István Zachariaš, SMK-MKP
47
László Köteles, SMK-MKP
48
Jozef Koňa, SĽS
49
Ladislav Bartók, NEKA
50
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51
Alexander Bimbo, SRÚS
52
Jenő Csoltkó, NEKA
53
Róbert Čarny, SNS
54
Jozef Holečko, NEKA
55
Roman Horváth, SRÚS
56
Ivan Hriczko, NEKA
57
László Iván, SMK-MKP
58
Marián Kertész, PD
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Monika Vargová, SNS

Volebná účasť

34,32
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 2. kolo
50,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,32%
2013 2. kolo 33,33%
2013 1. kolo 50,00%