vyberte rok
Motyčkyokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43,14%
Marian Kotleba ĽSNS
21,57%
Milan Urbáni SMS
19,61%
Martin Juhaniak NEKA
5,88%
Igor Kašper NEKA
5,88%
Alena Piovarčiová NP
3,92%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

59,78
%
2017 1. kolo
47,67
%
2013 2. kolo
34,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 59,78%
2013 2. kolo 47,67%
2013 1. kolo 34,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
2
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
10 hlasov
3
Ľubica Laššáková, SMER-SD
8 hlasov
4
Ivan Saktor, NEKA
8 hlasov
5
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
6
Katarína Belicová, NEKA
7 hlasov
7
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
8
Pavol Bielik, NEKA
6 hlasov
9
Ján Šabo, SMER-SD
5 hlasov
10
Miroslav Ostrihoň, NEKA
5 hlasov
11
Daniel Karas, SMER-SD
4 hlasov
12
Martin Turčan, NEKA
4 hlasov
13
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
14
Milan Lichý, NEKA
4 hlasov
15
Matej Bučko, NEKA
4 hlasov
16
Viera Dubačová, NEKA
4 hlasov
17
Marek Modranský, SMER-SD
3 hlasov
18
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
19
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
20
Viera Krakovská, NEKA
3 hlasov
21
Jakub Gajdošík, SMER-SD
3 hlasov
22
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Matúš Molitoris, NEKA
3 hlasov
25
Igor Kašper, NEKA
3 hlasov
26
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
27
Hubert Štoksa, NEKA
2 hlasov
28
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
2 hlasov
29
Jana Orlická, NEKA
2 hlasov
30
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
32
Ján Šulaj, SMER-SD
2 hlasov
33
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
34
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Ľudmila Priehodová, NEKA
1 hlasov
39
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
40
Dominik Veselovský, SNS
1 hlasov
41
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
43
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
46
Ivan Šabo, NEKA
1 hlasov
47
Roman Ružica, ŠANCA
1 hlasov
48
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
49
Marcel Pecník, NEKA
1 hlasov
50
Peter Gogola, NEKA
1 hlasov
51
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
1 hlasov
52
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
53
Dana Boháčiková, NP
1 hlasov
54
Miroslav Bálint, NEKA
1 hlasov
55
Karol Konárik, SNS
1 hlasov
56
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
57
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
58
Ondrej Lunter, NEKA
1 hlasov
59
Andrea Maková, NEKA
1 hlasov
60
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Ladislav Topoľský, SMER-SD
1 hlasov
65
Július Ernek, SNS
66
Ján Gereg, SNS
67
Monika Geregová, MOST - HÍD
68
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
69
Miloš Vajs, NP
70
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
71
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
72
Vladimír Sklenka, NEKA
73
Jaroslav Sekerka, KSS
74
Jiří Pěč, NEKA
75
Ľubomír Kuracina, NAJ
76
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
78
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
79
Erika Karová, NEKA
80
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)