Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
53,66%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
46,34%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
51,72%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
37,93%
Karol Konárik SNS
6,90%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,45%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Motyčka, NEKA
12 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
10 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
7 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
5 hlasov
6
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
4 hlasov
7
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
4 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
4 hlasov
9
Jaroslav Kuracina, NEKA
3 hlasov
10
Peter Gogola, NEKA
3 hlasov
11
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
12
Pavol Svetlík, SNS
2 hlasov
13
Ivan Kostúr, KSS
2 hlasov
14
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
15
Ján Chladný, KDS
2 hlasov
16
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
17
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasov
18
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
19
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
1 hlasov
20
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
21
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
22
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
23
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
24
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Teodor Bindas, SMS
26
Dana Hríbiková, OKS
27
Martin Baník, KDS
28
Miloš Horný, SMS
29
Lukáš Ginič, SMS
30
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31
Simon Barth, SMS
32
Igor Ďurana, SĽS
33
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
34
Róbert Huran, NEKA
35
Karol Jadáš, KDS
36
Ján Jambrich, SĽS
37
Jozef Sásik, SĽS
38
Jaroslav Sekerka, KSS
39
Vladimír Sklenka, NEKA
40
Branislav Slaný, NEKA
41
Andrej Sliacky, SMS
42
Janka Slobodníková, SĽS
43
Jozef Smekal, NEKA
44
Ľubomír Šesták, NEKA
45
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
46
Roman Štrba, SĽS
47
Svetozár Tomič, SMS
48
Peter Rusnák, NEKA
49
Michal Rusko, NEKA
50
Vladimír Rosinský, SĽS
51
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
52
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
53
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
54
Iveta Majerová, NEKA
55
Peter Majerský, KSS
56
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
57
Jaroslava Miklóšová, SMS
58
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
59
Ľubomír Piterka, NEKA
60
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
61
Juraj Remšík, SMS
62
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

59,78
%
2017 1. kolo
47,67
%
2013 2. kolo
34,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 59,78%
2013 2. kolo 47,67%
2013 1. kolo 34,88%