Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
36,22%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
26,77%
Ľubomír Žabár NEKA
18,90%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
7,09%
Peter Palko KSS
6,30%
Marián Herdel NEKA
4,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
66 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
25 hlasov
3
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
4
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
5
Milan Berec, SMER - SD
20 hlasov
6
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
7
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
8
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
9
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
10
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
11
Martin Adamec, NEKA
16 hlasov
12
Tibor Jankovský, SMER - SD
15 hlasov
13
Miroslav Hlinka, SMER - SD
15 hlasov
14
Juraj Ondračka, SMER - SD
14 hlasov
15
Stanislav Pastva, SMER - SD
14 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
17
Emil Košút, SMER - SD
13 hlasov
18
Jozef Hrdlička, KSS
11 hlasov
19
Marta Blahová, ĽS-HZDS
11 hlasov
20
Tomáš Bečár, NEKA
10 hlasov
21
Daniel Beníček, SMER - SD
10 hlasov
22
Ľubomír Štefánik, NEKA
9 hlasov
23
Michal Križan, NEKA
9 hlasov
24
Vladimír Mojto, NEKA
8 hlasov
25
Danica Birošová, NEKA
8 hlasov
26
Jaroslav Ridoško, SNS
7 hlasov
27
Marta Šajbidorová, NEKA
7 hlasov
28
Lucia Štefancová, NEKA
7 hlasov
29
Peter Hlucháň, NEKA
7 hlasov
30
Martina Beňovičová, NEKA
5 hlasov
31
Iveta Kováčiková, SMER - SD
5 hlasov
32
Jaroslav Jambor, NEKA
5 hlasov
33
Leo Kužela, NEKA
5 hlasov
34
Ján Hradský, NEKA
5 hlasov
35
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
36
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
37
Anton Beták, NEKA
4 hlasov
38
Ján Kanaba, NEKA
4 hlasov
39
Miroslav Zámečník, KSS
4 hlasov
40
Martin Barčák, NEKA
4 hlasov
41
Eduard Hartmann, SNS
4 hlasov
42
Iveta Šipošová, KSS
4 hlasov
43
Peter Palko, KSS
4 hlasov
44
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasov
45
Milan Blaško, SNS
4 hlasov
46
Alojz Švajda, NEKA
3 hlasov
47
Valika Meravá, KSS
3 hlasov
48
Milan Kebísek, NEKA
3 hlasov
49
Lenka Ďurechová, KSS
3 hlasov
50
Tomáš Vaňo, NEKA
3 hlasov
51
Martin Dohál, NEKA
3 hlasov
52
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
3 hlasov
53
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasov
54
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
55
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
56
Eva Červeňanová, NEKA
2 hlasov
57
Martin Chlapík, SNS
2 hlasov
58
Ľubomír Dvorský, NEKA
2 hlasov
59
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
2 hlasov
60
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
2 hlasov
61
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
2 hlasov
62
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
1 hlasov
63
Peter Hudec, KSS
1 hlasov
64
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
65
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
66
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
67
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
68
Patrik Burian, NEKA
1 hlasov
69
Peter Brázda, SNS
1 hlasov
70
Juraj Štepnička, SNS

Volebná účasť

27,95
%
2017 1. kolo
19,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,95%
2013 1. kolo 19,66%