Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
49,15%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
33,90%
Dorota Bujňáková NP
8,47%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,39%
Štefan Straka KSS
1,69%
Anton Korba NEKA
1,69%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,69%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
43 hlasov
2
Vladislav Bašista, SMER - SD
28 hlasov
3
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
4
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
5
Jozef Kičura, SMER - SD
16 hlasov
6
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
7
Mária Klebanová, SNS
12 hlasov
8
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
9
Pavol Kleban, SNS
11 hlasov
10
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
11
Miroslav Lukáč, SMER - SD
10 hlasov
12
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
13
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
14
Michal Kaliňák, SMER - SD
8 hlasov
15
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Anton Demeter, SNS
6 hlasov
17
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
18
Pavel Hagyari, NEKA
6 hlasov
19
Mikuláš Komanický, SMER - SD
5 hlasov
20
Miroslav Benko, SMER - SD
5 hlasov
21
Radoslav Bednarčik, SNS
5 hlasov
22
Štefan Hatok, NEKA
5 hlasov
23
Lukáš Priščák, SNS
5 hlasov
24
Ľubomír Vaško, NOVA
5 hlasov
25
Jaroslav Uličný, SNS
5 hlasov
26
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
27
Marcel Jenča, SNS
5 hlasov
28
František Janus, NEKA
4 hlasov
29
Richard Drutarovský, NOVA
4 hlasov
30
Emil Chlapeček, SMER - SD
4 hlasov
31
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
32
Jozef Kipikaša, SNS
4 hlasov
33
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
34
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
35
Ondrej Gubač, NEKA
3 hlasov
36
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
37
Jozef Kakaščik, NEKA
3 hlasov
38
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
3 hlasov
39
Radoslav Čuha, SMER - SD
3 hlasov
40
Ivan Benko, NEKA
3 hlasov
41
Milan Cimerman, Z-SNP
3 hlasov
42
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Branko Benko, SMER - SD
2 hlasov
44
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
45
Viera Leščáková, NOVA
2 hlasov
46
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
47
Peter Hatalčík, SMER - SD
2 hlasov
48
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
49
Paulína Štefaničová, NOVA
2 hlasov
50
Miroslav Sopko, NOVA
2 hlasov
51
Ján Andrejko, NEKA
1 hlasov
52
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
53
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
54
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
55
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
56
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
57
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
58
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
59
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
60
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
61
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
62
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
63
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
64
Jiří Ballarin, NEKA
1 hlasov
65
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
66
František Balog, SRÚS
1 hlasov
67
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
68
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
69
Peter Klein, NEKA
70
Anton Klimko, NOVA
71
Ján Jacoš, 99%, PaS
72
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
73
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
74
Ján Katica, NEKA
75
Jozef Jakubík, 99%, PaS
76
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
77
Milan Hlivjak, 99%, PaS
78
Andrej Tudor, KSS
79
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
80
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
81
Alica Dragulová, NOVA
82
Andrej Buday, SaS
83
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
84
Vladimír Borecký, NEKA
85
Tibor Bažo, SRÚS
86
Radovan Bačík, NEKA
87
Rudolf Voit, NEKA
88
Ladislav Babuščák, NOVA
89
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
90
Matúš Murajda, NEKA
91
Marián Krakovský, KSS
92
Radomír Kreheľ, NEKA
93
Igor Kreta, KSS
94
Michal Hlivjak, 99%, PaS
95
Janette Langová, NOVA
96
Radko Lapoš, NEKA
97
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
98
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
99
Ľudovít Malaga, NEKA
100
František Merkovský, 99%, PaS
101
Pavel Mihaľák, NEKA
102
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

50,32
%
2017 1. kolo
41,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,32%
2013 1. kolo 41,49%