Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
50,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
49,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
74,51%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
11,76%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
9,80%
Jaroslav Sekerka KSS
3,92%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
21 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
20 hlasov
3
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
17 hlasov
4
Peter Gogola, NEKA
12 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
6
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
11 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
10 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
10 hlasov
9
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
8 hlasov
10
Iveta Majerová, NEKA
7 hlasov
11
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
7 hlasov
12
Pavol Svetlík, SNS
7 hlasov
13
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
14
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
15
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
6 hlasov
16
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
17
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
18
Jaroslav Kuracina, NEKA
5 hlasov
19
Ján Chladný, KDS
4 hlasov
20
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasov
21
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
22
Martin Baník, KDS
3 hlasov
23
Michal Rusko, NEKA
3 hlasov
24
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
25
Ľubomír Šesták, NEKA
3 hlasov
26
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
3 hlasov
27
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
28
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
29
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasov
30
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
31
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
32
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
33
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
34
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
35
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasov
37
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasov
38
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Jozef Sásik, SĽS
1 hlasov
40
Janka Slobodníková, SĽS
1 hlasov
41
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
42
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
43
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
44
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
45
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
46
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
47
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
48
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
49
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
50
Branislav Slaný, NEKA
51
Simon Barth, SMS
52
Teodor Bindas, SMS
53
Igor Ďurana, SĽS
54
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
55
Lukáš Ginič, SMS
56
Dana Hríbiková, OKS
57
Karol Jadáš, KDS
58
Jaroslava Miklóšová, SMS
59
Milan Prašovský, SĽS
60
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
61
Augustín Richtárech, OKS
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

51,01
%
2017 1. kolo
42,37
%
2013 2. kolo
29,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,01%
2013 2. kolo 42,37%
2013 1. kolo 29,94%