Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
42,99%
Rudolf Huliak NK/NEKA
23,36%
Adrian Polóny NEKA
19,63%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,61%
Miroslav Suja REPUBLIKA
5,61%
Michal Albert KSS
0,93%
Maroš Čupka Socialisti.sk
0,93%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,93%
Marek Modranský NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
2
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19 hlasov
3
Katarína Belicová, NEKA
18 hlasov
4
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
15 hlasov
5
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
15 hlasov
6
Vladimír Sklenka, NEKA
14 hlasov
7
Ivan Kostúr, KSS
11 hlasov
8
Matúš Molitoris, NEKA
11 hlasov
9
Martina Kubišová, NEKA
11 hlasov
10
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
11
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
12
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
13
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
14
Milan Lichý, NEKA
9 hlasov
15
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
16
David Kapusta, NEKA
8 hlasov
17
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
8 hlasov
18
Marta Medzihradská, NEKA
8 hlasov
19
Stanislav Mičev, NEKA
8 hlasov
20
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
21
Erika Karová, NEKA
7 hlasov
22
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
7 hlasov
23
Milan Smädo, NEKA
6 hlasov
24
Marek Modranský, NEKA
6 hlasov
25
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
6 hlasov
26
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
6 hlasov
27
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
28
Michal Rusko, SOM Slovensko
5 hlasov
29
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
5 hlasov
30
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
31
Elena Buksová, NEKA
5 hlasov
32
Michal Albert, KSS
5 hlasov
33
Zuzana Macošková, NK/NEKA
4 hlasov
34
Pavel Marko, NK/NEKA
4 hlasov
35
Ivan Mailing, NK/NEKA
4 hlasov
36
Igor Kašper, SME RODINA
4 hlasov
37
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
38
Csilla Droppová, NEKA
4 hlasov
39
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Pavel Bachleda, NEKA
4 hlasov
41
Peter Voskár, NK/NEKA
4 hlasov
42
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
4 hlasov
44
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
3 hlasov
45
Andrea Dolinská, NEKA
3 hlasov
46
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
47
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
48
Martin Majling, NEKA
3 hlasov
49
Matúš Mistrík, NK/NEKA
3 hlasov
50
Martin Turčan, NEKA
3 hlasov
51
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
52
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
53
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
54
Marek Vyhnička, SNS
2 hlasov
55
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
56
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
57
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
58
Juraj Odor, NEKA
2 hlasov
59
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
61
Radoslav Petrík, NK/NEKA
2 hlasov
62
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
63
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
1 hlasov
64
Peter Plančík, KSS
1 hlasov
65
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
66
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
67
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
1 hlasov
68
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Karol Kováč, NEKA
1 hlasov
70
Maroš Čupka, Socialisti.sk
1 hlasov
71
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Peter Ušiak, NEKA
1 hlasov
73
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
1 hlasov
74
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
1 hlasov
75
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
76
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
80
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
81
Ján Mizerák, SME RODINA

Volebná účasť

60,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,97 %
04.11. 2017 1. kolo 51,01 %
23.11. 2013 2. kolo 42,37 %
09.11. 2013 1. kolo 29,94 %