Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
49,93%
Martin Červenka NEKA
17,28%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
13,58%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
8,78%
Roman Chudý ŽIVOT
7,00%
Zdenko Rosina NK/NEKA
1,10%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,10%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,69%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,41%
Roland Hakszer NEKA
0,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Hulman, SMER - SD
380 hlasov
2
Martin Cifra, NEKA
278 hlasov
3
Tatiana Julinyová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
144 hlasov
4
Remo Cicutto, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
140 hlasov
5
František Glos, Progresívne Slovensko
120 hlasov
6
Iveta Babičová, NEKA
113 hlasov
7
Denisa Bartošová, NEKA
91 hlasov
8
Peter Jančovič, NEKA
90 hlasov
9
Michal Bezák, NEKA
76 hlasov
10
Lucia Drábiková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
72 hlasov
11
Magdaléna Kuciaňová, SNS
68 hlasov
12
Stanislav Drobný, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
13
Stanislav Paluga, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
66 hlasov
14
Daniela Sigetová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
63 hlasov
15
Vladislav Krasický, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
58 hlasov
16
Martin Krajňák, Progresívne Slovensko
56 hlasov
17
Andrej Stančík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
18
Ján Stachura, NEKA
52 hlasov
19
Juraj Valo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
51 hlasov
20
Tomáš Drobný, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
21
Martin Valo, ŽIVOT
43 hlasov
22
Marián Urbánek, NEKA
42 hlasov
23
Ján Horváth, SMER - SD
38 hlasov
24
Roman Chudý, ŽIVOT
38 hlasov
25
Martin Madlo, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
26
Jozef Mičura, NEKA
32 hlasov
27
Denis Kristek, NEKA
30 hlasov
28
Radka Žáková, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
29
Pavol Melicher, NEKA
25 hlasov
30
Štefan Kubík, SMER - SD
24 hlasov
31
Veronika Schmidtová, ŽIVOT
21 hlasov
32
Daniel Mikunda, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
33
Jarmila Gáborová, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
34
Miroslav Sluka, SNS
17 hlasov
35
Jaroslav Císar, Socialisti.sk
17 hlasov
36
Andrej Lúčny, SOLIDARITA - Hnutie...
17 hlasov
37
Juraj Šimo, Skúsme to inak
16 hlasov
38
Andrea Hochelová, ŽIVOT
16 hlasov
39
Peter Stručka, Skúsme to inak
16 hlasov
40
Gabriel Gaži, Skúsme to inak
14 hlasov
41
Dávid Michal, REPUBLIKA
14 hlasov
42
Alžbeta Vlčková, Skúsme to inak
12 hlasov
43
Peter Zemánek, Skúsme to inak
11 hlasov
44
Lars Schotte, Socialisti.sk
5 hlasov
45
Miroslav Filípek, Hnutie ONÁS
4 hlasov
46
Mária Pekáriková, Hnutie ONÁS
4 hlasov

Volebná účasť

44,38 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,38 %
04.11. 2017 1. kolo 26,39 %
23.11. 2013 2. kolo 10,54 %
09.11. 2013 1. kolo 12,77 %