Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,87%
Rudolf Bauer KDS
18,13%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,42%
Rudolf Bauer KDS
13,64%
Dominika Palaščáková NOVA
9,09%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,79%
Jaroslav Džunko NEKA
3,03%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,76%
Jozef Holečko NEKA
0,76%
Lukáš Sisák KSS
0,76%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Rošková, SMER - SD
83 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
82 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
78 hlasov
4
Valéria Eľková, NEKA
66 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
56 hlasov
6
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
47 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
35 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
32 hlasov
10
Ján Potocký, SMS
20 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
12
Andrea Sisák, NEKA
16 hlasov
13
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
16 hlasov
14
Milan Potocký, NEKA
15 hlasov
15
Miroslav Surmánek, NOVA
14 hlasov
16
Martin Stripai, SMS
14 hlasov
17
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
13 hlasov
18
Milan Kaplan, NOVA
13 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
20
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
21
Martin Magura, SMS
10 hlasov
22
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
23
Tomáš Bubelíny, NOVA
9 hlasov
24
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
25
Juraj Jevin, SaS
8 hlasov
26
Juraj Brecko, KSS
7 hlasov
27
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
29
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
30
Branislav Sijka, NEKA
6 hlasov
31
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
32
Mária Uchnárová, SMS
5 hlasov
33
Vladimíra Fortunová, KSS
5 hlasov
34
Ján Bednár, NOVA
5 hlasov
35
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
36
Pavol Valko, SMS
5 hlasov
37
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
38
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
39
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
40
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
41
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
43
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
44
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
45
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
46
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
47
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
48
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
49
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
51
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
52
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
53
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
54
Attila Barkó, SMK-MKP
55
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS

Volebná účasť

22,20
%
2017 1. kolo
20,81
%
2013 2. kolo
18,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,20%
2013 2. kolo 20,81%
2013 1. kolo 18,33%