Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
73,60%
Rudolf Bauer KDS
26,40%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,64%
Rudolf Bauer KDS
18,47%
Jozef Holečko NEKA
6,04%
Dominika Palaščáková NOVA
3,44%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,32%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,90%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,76%
Ivan Kuhn OKS
1,47%
Jaroslav Džunko NEKA
0,98%
Lukáš Sisák KSS
0,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
István Zachariaš, SMK-MKP
868 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
672 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
657 hlasov
4
Anton Király, SMK-MKP
607 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
530 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
436 hlasov
7
Július Grulyo, NEKA
421 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
400 hlasov
9
Jenő Csoltkó, NEKA
357 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
220 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
195 hlasov
12
Ladislav Bartók, NEKA
172 hlasov
13
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
148 hlasov
14
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
124 hlasov
15
Ivan Hriczko, NEKA
111 hlasov
16
Vladimír Popovič, SMS
101 hlasov
17
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
84 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
79 hlasov
19
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
69 hlasov
20
Dominika Palaščáková, NOVA
68 hlasov
21
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
68 hlasov
22
Marián Tóth, SaS
66 hlasov
23
František Petro, SMER - SD
54 hlasov
24
Michal Rečka, SMER - SD
49 hlasov
25
Vojtech Staňo, SMER - SD
43 hlasov
26
Ľubomír Šimko, SMER - SD
42 hlasov
27
Monika Bérešová, SZS
42 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
38 hlasov
29
Róbert Šándor, NEKA
38 hlasov
30
Monika Vargová, SNS
35 hlasov
31
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
33 hlasov
32
Ján Marton, NOVA
33 hlasov
33
Miroslav Bačenko, NEKA
33 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
29 hlasov
35
Viktor Dulina, NEKA
28 hlasov
36
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
28 hlasov
37
Ján Stanislav, SNS
27 hlasov
38
Ján Kokarda, NEKA
26 hlasov
39
Ján Mikloš, KSS
25 hlasov
40
Božena Letková, NEKA
23 hlasov
41
Ľubica Holováčová, SĽS
22 hlasov
42
Ivan Buchla, SNS
21 hlasov
43
Ján Bačo, SĽS
21 hlasov
44
Františka Kočišová, SĽS
21 hlasov
45
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
21 hlasov
46
Miloš Barcal, NEKA
20 hlasov
47
Martin Baltes, SĽS
19 hlasov
48
Ladislav Vojtko, KSS
18 hlasov
49
Viliam Bačo, NEKA
18 hlasov
50
Roman Horváth, SRÚS
17 hlasov
51
Peter Palaščák, SOĽ
17 hlasov
52
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
53
Peter Papáč, KSS
16 hlasov
54
Radoslav Šimko, SNS
16 hlasov
55
Róbert Čarny, SNS
16 hlasov
56
Jozef Koňa, SĽS
15 hlasov
57
Marián Kertész, PD
14 hlasov
58
Imrich Kohút, SĽS
13 hlasov
59
Karol Dzugas, NEKA
12 hlasov
60
Jozef Tischler, SĽS
11 hlasov
61
Alexander Bimbo, SRÚS
10 hlasov

Volebná účasť

32,16
%
2017 1. kolo
12,67
%
2013 2. kolo
23,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,16%
2013 2. kolo 12,67%
2013 1. kolo 23,31%