Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
44,20%
Rudolf Huliak NK/NEKA
21,74%
Adrian Polóny NEKA
21,74%
Michal Albert KSS
3,62%
Marek Modranský NEKA
2,90%
Miroslav Suja REPUBLIKA
2,17%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
1,45%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,45%
Maroš Čupka Socialisti.sk
0,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Kubišová, NEKA
46 hlasov
2
Marek Modranský, NEKA
23 hlasov
3
Peter Gogola, NEKA
21 hlasov
4
Martin Turčan, NEKA
20 hlasov
5
Martin Majling, NEKA
20 hlasov
6
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
20 hlasov
7
David Kapusta, NEKA
19 hlasov
8
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
18 hlasov
9
Katarína Belicová, NEKA
18 hlasov
10
Pavel Bachleda, NEKA
18 hlasov
11
Stanislav Mičev, NEKA
18 hlasov
12
Matúš Molitoris, NEKA
11 hlasov
13
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
11 hlasov
14
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
15
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
9 hlasov
16
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
17
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
8 hlasov
18
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
8 hlasov
19
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
20
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
21
Karol Kováč, NEKA
7 hlasov
22
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
23
Milan Lichý, NEKA
7 hlasov
24
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Igor Kašper, SME RODINA
6 hlasov
26
Vladimír Sklenka, NEKA
6 hlasov
27
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
28
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
6 hlasov
29
Michal Rusko, SOM Slovensko
6 hlasov
30
Zuzana Macošková, NK/NEKA
6 hlasov
31
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
6 hlasov
32
Ivan Mailing, NK/NEKA
6 hlasov
33
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
34
Andrea Dolinská, NEKA
5 hlasov
35
Matúš Mistrík, NK/NEKA
5 hlasov
36
Erika Karová, NEKA
5 hlasov
37
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
5 hlasov
38
Maroš Čupka, Socialisti.sk
5 hlasov
39
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
5 hlasov
40
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
41
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
42
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
5 hlasov
44
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
4 hlasov
45
Michal Albert, KSS
4 hlasov
46
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
47
Milan Smädo, NEKA
4 hlasov
48
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
49
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
50
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
51
Pavel Marko, NK/NEKA
4 hlasov
52
Ján Mizerák, SME RODINA
3 hlasov
53
Marek Vyhnička, SNS
3 hlasov
54
Peter Ušiak, NEKA
3 hlasov
55
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
56
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
57
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
58
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
59
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
60
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
61
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
62
Peter Voskár, NK/NEKA
2 hlasov
63
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
64
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
65
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
66
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
67
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
68
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
69
Elena Buksová, NEKA
2 hlasov
70
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
71
Radoslav Petrík, NK/NEKA
1 hlasov
72
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Marta Medzihradská, NEKA
1 hlasov
75
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
76
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
1 hlasov
77
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
79
Csilla Droppová, NEKA
80
Peter Plančík, KSS
81
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

48,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,31 %
04.11. 2017 1. kolo 35,96 %
23.11. 2013 2. kolo 22,00 %
09.11. 2013 1. kolo 12,95 %