Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
59,09%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
40,91%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
42,11%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,32%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
23,68%
Andrea Jenčíková NP
2,63%
Jaroslav Sekerka KSS
2,63%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,63%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
15 hlasov
2
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
10 hlasov
3
Ján Chladný, KDS
9 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, NEKA
9 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
6
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
9 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
8 hlasov
8
Jaroslav Kuracina, NEKA
8 hlasov
9
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
6 hlasov
10
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
6 hlasov
11
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
12
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
13
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
15
Jaroslav Maslen, NEKA
4 hlasov
16
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
4 hlasov
17
Peter Rusnák, NEKA
4 hlasov
18
Michal Rusko, NEKA
4 hlasov
19
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
20
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
21
Martin Baník, KDS
4 hlasov
22
Karol Konárik, SNS
3 hlasov
23
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
3 hlasov
24
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
3 hlasov
25
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
26
Iveta Majerová, NEKA
2 hlasov
27
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
28
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Ľubomír Šesták, NEKA
2 hlasov
30
Andrej Sliacky, SMS
2 hlasov
31
Jozef Sásik, SĽS
2 hlasov
32
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
33
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
35
Igor Donoval, ASV
1 hlasov
36
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
37
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
38
Róbert Huran, NEKA
1 hlasov
39
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
40
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
41
Simon Barth, SMS
1 hlasov
42
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
43
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
44
Jozef Smekal, NEKA
1 hlasov
45
Janka Slobodníková, SĽS
1 hlasov
46
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
47
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlasov
48
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
49
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
50
Augustín Richtárech, OKS
51
Svetozár Tomič, SMS
52
Juraj Remšík, SMS
53
Vladimír Rosinský, SĽS
54
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
55
Ivan Kostúr, KSS
56
Karol Jadáš, KDS
57
Dana Hríbiková, OKS
58
Roman Štrba, SĽS
59
Lukáš Ginič, SMS
60
Igor Ďurana, SĽS
61
Jaroslava Miklóšová, SMS
62
Teodor Bindas, SMS

Volebná účasť

35,96
%
2017 1. kolo
22,00
%
2013 2. kolo
12,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,96%
2013 2. kolo 22,00%
2013 1. kolo 12,95%