vyberte rok
Mokranceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,68%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,86%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
23,12%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,80%
Jarmila Tkáčová SNS
3,18%
Róbert Bačinský NEKA
2,89%
Jaroslav Džunko NEKA
1,73%
Oliver Petrík JĽSS
0,58%
Jozef Červenák RIS
0,29%
Lukáš Sisák KSS
0,29%
Vladislav Stanko NEKA
0,29%
Adam Šepetka NAJ
0,29%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Ján Struk SMS

Volebná účasť

30,66
%
2017 1. kolo
8,38
%
2013 2. kolo
15,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,66%
2013 2. kolo 8,38%
2013 1. kolo 15,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Lacková, NEKA
275 hlasov
2
Gábor Szalay, SMK-MKP
152 hlasov
3
Elena Fialková, MOST - HÍD
115 hlasov
4
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
110 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
81 hlasov
6
Slavomír Borovský, DS
68 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
67 hlasov
8
Alexander Képes, SMK-MKP
66 hlasov
9
Július Pelegrin, NEKA
63 hlasov
10
Július Begala, NEKA
59 hlasov
11
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
54 hlasov
12
Anton Király, SMK-MKP
50 hlasov
13
Tamás Iván, SMK-MKP
43 hlasov
14
László Köteles, SMK-MKP
43 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
40 hlasov
16
Tibor Bráz, NEKA
39 hlasov
17
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
18
Attila Oravecz, MOST - HÍD
29 hlasov
19
Július Beluscsák, NEKA
27 hlasov
20
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
21
Csaba Simkó, SMK-MKP
20 hlasov
22
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
23
Gabriel Böhm, NEKA
18 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
25
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
26
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
27
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
28
František Petro, SMER-SD
12 hlasov
29
Peter Derevjaník, SMER-SD
11 hlasov
30
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
31
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
10 hlasov
32
Peter Kocai, NAJ
10 hlasov
33
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
10 hlasov
34
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
35
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
36
Augustín Köteles, NAJ
7 hlasov
37
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
38
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
39
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
40
Erika Zámboriová, ŠKV
6 hlasov
41
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
42
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
43
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
44
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
45
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
46
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
47
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
48
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
49
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
50
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
51
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
54
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
55
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
56
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
57
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
58
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
59
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
60
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
61
Ivan Hriczko, ŠKV
62
Jozef Hric, KSS
63
Ján Serbin, NEKA
64
Tomáš Suchý, ŠANCA
65
Peter Seman, KSS
66
Ladislav Vojtko, KSS