Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
75,26%
Rudolf Bauer KDS
24,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,90%
Rudolf Bauer KDS
16,67%
Jozef Holečko NEKA
4,32%
Dominika Palaščáková NOVA
3,70%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,85%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,23%
Jaroslav Džunko NEKA
0,62%
Lukáš Sisák KSS
0,62%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
István Zachariaš, SMK-MKP
104 hlasov
2
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
104 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
73 hlasov
4
Anton Király, SMK-MKP
69 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
66 hlasov
6
Jozef Holečko, NEKA
65 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56 hlasov
8
Jenő Csoltkó, NEKA
54 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
43 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
13
Ladislav Bartók, NEKA
15 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
15
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
16
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
18
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
19
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
21
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
22
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
23
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
24
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
25
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
26
Dominika Palaščáková, NOVA
4 hlasov
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
28
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
31
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
32
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
33
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
34
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
35
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
36
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
37
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
38
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
39
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
40
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
41
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
42
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
43
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
44
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
45
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
46
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
48
Marián Kertész, PD
1 hlasov
49
Jozef Tischler, SĽS
50
Vojtech Staňo, SMER - SD
51
Karol Dzugas, NEKA
52
Róbert Čarny, SNS
53
Slavomír Horváth, SNS
54
Martin Baltes, SĽS
55
Viliam Bačo, NEKA
56
Ján Bačo, SĽS
57
Imrich Kohút, SĽS
58
Jozef Koňa, SĽS
59
Božena Letková, NEKA
60
Ján Stanislav, SNS
61
Ľubica Holováčová, SĽS

Volebná účasť

30,66
%
2017 1. kolo
8,38
%
2013 2. kolo
15,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,66%
2013 2. kolo 8,38%
2013 1. kolo 15,22%