Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
64,92%
Milan Belica NEKA
19,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,50%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
3,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,88%
Martin Kusenda NEKA
1,31%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,38%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Petráš, NEKA
384 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
233 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
144 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
104 hlasov
5
Alena Jaššová, REPUBLIKA
102 hlasov
6
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
101 hlasov
7
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
100 hlasov
8
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
9
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
71 hlasov
10
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
60 hlasov
11
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
54 hlasov
12
Miloš Rybár, NEKA
54 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
53 hlasov
14
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
15
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
41 hlasov
16
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
17
Marek Šimunek, NEKA
39 hlasov
18
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
19
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
33 hlasov
20
Martin Búry, NEKA
32 hlasov
21
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
22
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
23
Judita Laššáková, NEKA
28 hlasov
24
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
25
Otokar Klein, NEKA
25 hlasov
26
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
27
Jozef Zaťko, NK/NEKA
23 hlasov
28
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
22 hlasov
29
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
30
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
19 hlasov
31
Michal Prešinský, REPUBLIKA
19 hlasov
32
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
33
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
34
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
35
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
36
Adam Meško, DOMOV-NS
16 hlasov
37
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
38
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
39
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
40
Peter Chmelo, REPUBLIKA
15 hlasov
41
Erik Kliment, NEKA
14 hlasov
42
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
43
Peter Podbehlý, NEKA
14 hlasov
44
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
45
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
46
Ivan Katona, NEKA
12 hlasov
47
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
12 hlasov
48
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
49
Gabriel Katona, NEKA
11 hlasov
50
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
51
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
10 hlasov
52
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
53
František Slávik, Progresívne Slovensko
9 hlasov
54
Pavol Timko, REPUBLIKA
8 hlasov
55
Dušan Pukanec, NK/NEKA
8 hlasov
56
Denis Gondžala, REPUBLIKA
8 hlasov
57
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
7 hlasov
58
Richard Gajdoš, NEKA
6 hlasov
59
Miroslav Kleman, NK/NEKA
5 hlasov
60
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
61
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
62
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
63
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasy
64
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
65
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasy
66
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasy
67
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasy
68
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasy
69
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlas
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0 hlasov

Volebná účasť

54,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,31 %
04.11. 2017 1. kolo 28,09 %
23.11. 2013 2. kolo 19,65 %
09.11. 2013 1. kolo 19,03 %