Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
64,92%
Milan Belica NEKA
19,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,50%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,88%
Martin Kusenda NEKA
1,31%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,38%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Petráš, NEKA
384 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
233 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
144 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
104 hlasov
5
Alena Jaššová, REPUBLIKA
102 hlasov
6
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
101 hlasov
7
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
100 hlasov
8
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
9
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
71 hlasov
10
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
60 hlasov
11
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
54 hlasov
12
Miloš Rybár, NEKA
54 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
53 hlasov
14
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
15
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
41 hlasov
16
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
17
Marek Šimunek, NEKA
39 hlasov
18
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
19
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
33 hlasov
20
Martin Búry, NEKA
32 hlasov
21
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
22
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
23
Judita Laššáková, NEKA
28 hlasov
24
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
25
Otokar Klein, NEKA
25 hlasov
26
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
27
Jozef Zaťko, NK/NEKA
23 hlasov
28
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
22 hlasov
29
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
30
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
19 hlasov
31
Michal Prešinský, REPUBLIKA
19 hlasov
32
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
33
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
34
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
35
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
36
Adam Meško, DOMOV-NS
16 hlasov
37
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
38
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
39
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
40
Peter Chmelo, REPUBLIKA
15 hlasov
41
Peter Podbehlý, NEKA
14 hlasov
42
Erik Kliment, NEKA
14 hlasov
43
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
44
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
45
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
46
Ivan Katona, NEKA
12 hlasov
47
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
48
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
12 hlasov
49
Gabriel Katona, NEKA
11 hlasov
50
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
10 hlasov
51
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
52
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
53
František Slávik, Progresívne Slovensko
9 hlasov
54
Dušan Pukanec, NK/NEKA
8 hlasov
55
Denis Gondžala, REPUBLIKA
8 hlasov
56
Pavol Timko, REPUBLIKA
8 hlasov
57
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
7 hlasov
58
Richard Gajdoš, NEKA
6 hlasov
59
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
60
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
61
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
62
Miroslav Kleman, NK/NEKA
5 hlasov
63
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
64
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
65
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
66
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
67
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
68
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
69
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

54,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,31 %
04.11. 2017 1. kolo 28,09 %
23.11. 2013 2. kolo 19,65 %
09.11. 2013 1. kolo 19,03 %