Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
31,41%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,99%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,17%
Martin Kusenda NEKA
5,07%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,66%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,96%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,97%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,41%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,28%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Švarc, NEKA
279 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
139 hlasov
3
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
117 hlasov
4
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
115 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
111 hlasov
6
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
104 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
8
Štefan Štefek, NEKA
91 hlasov
9
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
88 hlasov
10
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
85 hlasov
11
Peter Oremus, NEKA
83 hlasov
12
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
80 hlasov
13
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
79 hlasov
14
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
73 hlasov
15
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
16
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
71 hlasov
17
Šimon Kónya, NEKA
70 hlasov
18
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
61 hlasov
19
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
20
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
21
Marta Rácová, NEKA
59 hlasov
22
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
58 hlasov
23
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
56 hlasov
24
Ľubomír Moravčík, NEKA
56 hlasov
25
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
26
Štefan Korman, NEKA
54 hlasov
27
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
53 hlasov
28
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
53 hlasov
29
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
51 hlasov
30
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
31
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
49 hlasov
32
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
33
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
47 hlasov
34
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
35
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
45 hlasov
36
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
43 hlasov
37
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
38
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
39
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
39 hlasov
40
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
41
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
42
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
43
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
38 hlasov
44
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
45
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
36 hlasov
46
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
47
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
36 hlasov
48
Peter Andel, Progresívne Slovensko
34 hlasov
49
Peter Košťál, NEKA
34 hlasov
50
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
51
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
52
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
53
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
54
Peter Pukan, REPUBLIKA
33 hlasov
55
Erik Blaško, NK/NEKA
33 hlasov
56
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
57
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31 hlasov
58
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
59
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
30 hlasov
60
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
61
Soňa Ďuríková, NEKA
29 hlasov
62
Martin Balko, Progresívne Slovensko
28 hlasov
63
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
64
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
27 hlasov
65
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
26 hlasov
66
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
67
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
68
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
25 hlasov
69
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
24 hlasov
70
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
71
Martin Čepček, ŽIVOT
23 hlasov
72
Ladislav Turba, NEKA
22 hlasov
73
Darina Zlatošová, NK/NEKA
22 hlasov
74
Miroslav Gut, NEKA
22 hlasov
75
Martin Bóri, REPUBLIKA
22 hlasov
76
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
20 hlasov
77
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
20 hlasov
78
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
79
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
20 hlasov
80
Milan Chmelár, NEKA
20 hlasov
81
Igor Husár, REPUBLIKA
19 hlasov
82
Radoslav Kriváček, NEKA
19 hlasov
83
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
19 hlasov
84
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
85
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
17 hlasov
86
Lívia Šumichrastová, NEKA
17 hlasov
87
Peter Božík, Hnutie ONÁS
17 hlasov
88
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
17 hlasov
89
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
90
Pavol Mada, NEKA
16 hlasov
91
Peter Paučo, NK/NEKA
16 hlasov
92
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
93
Jana Pukanová, REPUBLIKA
16 hlasov
94
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
95
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
16 hlasov
96
Jarmila Králová, NEKA
14 hlasov
97
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
13 hlasov
98
Peter Šedovič, NK/NEKA
13 hlasov
99
Dušan Tóth, NEKA
13 hlasov
100
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
12 hlasov
101
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
102
Miloš Macho, NK/NEKA
10 hlasov
103
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
9 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
7 hlasov
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
106
Martin Skovajsa, NEKA
5 hlasov

Volebná účasť

34,68 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,68 %
04.11. 2017 1. kolo 25,66 %
23.11. 2013 2. kolo 12,59 %
09.11. 2013 1. kolo 13,62 %