Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
81,23%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
18,77%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
68,61%
Peter Oremus NEKA
15,21%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
11,65%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,59%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,29%
Robert Dick MS
0,32%
Viliam Mokraň KĽS
0,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
213 hlasov
2
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
166 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
107 hlasov
4
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
96 hlasov
5
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
91 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
90 hlasov
7
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
86 hlasov
8
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
85 hlasov
9
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
81 hlasov
10
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
77 hlasov
11
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
77 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
74 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
71 hlasov
14
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
64 hlasov
15
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
61 hlasov
16
Vladislav Borík, SOĽ
54 hlasov
17
Eva Antošová, SNS
43 hlasov
18
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
43 hlasov
19
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
20
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
37 hlasov
21
Marta Miklošková, KDS
31 hlasov
22
Juraj Gajdoš, SNS
31 hlasov
23
Ivan Habiňák, SNS
29 hlasov
24
Jozef Čapla, SNS
29 hlasov
25
Vladimír Lauko, SNS
29 hlasov
26
Stanislav Hamar, SNS
28 hlasov
27
Ladislav Prešinský, NEKA
28 hlasov
28
Anna Čagalová, SNS
27 hlasov
29
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
27 hlasov
30
Miloslav Horka, SNS
26 hlasov
31
Oľga Froncová, SNS
25 hlasov
32
Milan Greguš, SNS
24 hlasov
33
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
34
Martin Mikuláš, SNS
23 hlasov
35
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
36
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
37
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
38
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
39
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
40
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
41
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
18 hlasov
42
Eduard Kolesár, ASV
18 hlasov
43
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
44
Pavol Otepka, ASV
16 hlasov
45
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
16 hlasov
46
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
47
Ivana Matušková, SMS
14 hlasov
48
Dušan Janek, KSS
13 hlasov
49
Milan Chalachan, SMS
13 hlasov
50
Miroslav Timko, KSS
12 hlasov
51
Pavol Dávid, SMS
12 hlasov
52
Milena Candráková, KSS
12 hlasov
53
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
54
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
55
Peter Spišiak, NaS - ns
10 hlasov
56
Ondrej Ňorba, KSS
9 hlasov
57
Oľga Otrasová, KSS
9 hlasov
58
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
59
Anton Žikla, KSS
8 hlasov
60
Pavol Leštinský, KSS
7 hlasov
61
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
62
Viliam Mokraň, KĽS
7 hlasov
63
Andrea Samková, KĽS
6 hlasov
64
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
6 hlasov
65
Juraj Uhrín, SĽS
6 hlasov
66
Jaroslav Lopata, KSS
6 hlasov
67
Ján Kollár, KSS
5 hlasov
68
Jozef Šiška, KSS
4 hlasov
69
Lenka Slováčiková, NaS - ns
3 hlasov
70
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasov
71
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

12,59 %

Historický vývoj

13,62 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 25,66 %
23.11. 2013 2. kolo 12,59 %
09.11. 2013 1. kolo 13,62 %