Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69,23%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
21,92%
Milan Belica NEKA
2,31%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,92%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
1,92%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,15%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,77%
Martin Kusenda NEKA
0,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,38%
Peter Pukan REPUBLIKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jobbágy, NEKA
157 hlasov
2
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
155 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
149 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
141 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
119 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
118 hlasov
7
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
102 hlasov
8
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
75 hlasov
9
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
37 hlasov
10
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
34 hlasov
11
Zsolt Feszty, NEKA
33 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
24 hlasov
13
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
23 hlasov
14
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
22 hlasov
15
István Samu, NEKA
19 hlasov
16
Peter Antal, Progresívne Slovensko
18 hlasov
17
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
18
Péter Korpás, NEKA
16 hlasov
19
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
22
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
23
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
10 hlasov
24
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
25
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
26
Gyula Köles, NK/NEKA
9 hlasov
27
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
28
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
29
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
6 hlasov
30
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
31
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
32
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
33
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
34
Roman Németh, SMER - SD, SNS
4 hlasov
35
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
4 hlasov
36
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
37
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
3 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasov
39
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
3 hlasov
40
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov

Volebná účasť

28,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 28,07 %
04.11. 2017 1. kolo 15,19 %
23.11. 2013 2. kolo 10,76 %
09.11. 2013 1. kolo 15,82 %