Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
78,65%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,24%
Milan Belica NEKA
3,56%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,06%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,69%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,31%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,37%
Martin Kusenda NEKA
0,37%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,37%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,37%
Peter Pukan REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
435 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
311 hlasov
3
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
303 hlasov
4
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
278 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
221 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
182 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
168 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
113 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
77 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
75 hlasov
11
István Samu, NEKA
49 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
49 hlasov
13
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
46 hlasov
14
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
15
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
37 hlasov
16
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
17
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
35 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
34 hlasov
19
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
20
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
21
Péter Korpás, NEKA
27 hlasov
22
Gyula Köles, NK/NEKA
22 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
24
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
25
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
26
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
14 hlasov
27
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
13 hlasov
28
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
29
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
12 hlasov
30
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
31
Roman Németh, SMER - SD, SNS
10 hlasov
32
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
33
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
34
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
9 hlasov
35
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
8 hlasov
36
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
37
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
38
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
39
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
2 hlasov
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
1 hlasov

Volebná účasť

72,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,34 %
04.11. 2017 1. kolo 33,15 %
23.11. 2013 2. kolo 20,08 %
09.11. 2013 1. kolo 17,56 %