vyberte rok
Mníchova Lehotaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
42,93%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
37,07%
Štefan Škultéty NEKA
11,71%
Petra Hajšelová Sme rodina
5,61%
Nora Pániková SZS
1,46%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,22%
Igor Valko NP

Volebná účasť

42,09
%
2017 1. kolo
13,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,09%
2013 1. kolo 13,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kováč, NEKA
387 hlasov
2
Peter Mikula, NEKA
241 hlasov
3
Marian Hudec, NEKA
227 hlasov
4
Alena Bulková, NEKA
153 hlasov
5
Michal Križan, NEKA
153 hlasov
6
Stanislav Svatik, NEKA
95 hlasov
7
Lukáš Beták, NEKA
72 hlasov
8
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
9
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
10
Štefan Škultéty, NEKA
35 hlasov
11
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
12
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
13
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
14
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
15
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
16
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
17
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
18
Tomáš Vaňo, NEKA
26 hlasov
19
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
20
Danica Birošová, NEKA
22 hlasov
21
Miroslav Řádek, NEKA
22 hlasov
22
Henrieta Crkoňová, NEKA
21 hlasov
23
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
24
Ján Krátky, NEKA
19 hlasov
25
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
26
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
28
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
29
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
30
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
31
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
32
Miloš Mičega, NEKA
17 hlasov
33
Miloslav Baco, NEKA
17 hlasov
34
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
35
Denisa Martinková, NaS - ns
16 hlasov
36
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
37
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
38
Martin Hošták, NEKA
14 hlasov
39
Ingrid Opatovská, NEKA
14 hlasov
40
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
41
Daniela Felgrová, NEKA
13 hlasov
42
Dagmar Mikulová, NEKA
12 hlasov
43
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
44
Marek Trsťan, NEKA
11 hlasov
45
Martin Smolka, NEKA
11 hlasov
46
Viera Žilková, NEKA
10 hlasov
47
Ľubomír Horný, NEKA
8 hlasov
48
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
49
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Rastislav Šepták, NEKA
3 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
53
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA