Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
52,76%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
18,11%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,24%
Ľubomír Žabár NEKA
7,87%
Marián Herdel NEKA
6,30%
Peter Palko KSS
4,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Jankovský, SMER - SD
34 hlasov
2
Milan Berec, SMER - SD
29 hlasov
3
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
4
Miroslav Hlinka, SMER - SD
22 hlasov
5
Daniel Beníček, SMER - SD
22 hlasov
6
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
7
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
8
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
9
Ľubomír Tunega, NEKA
19 hlasov
10
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
11
Juraj Ondračka, SMER - SD
18 hlasov
12
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
13
Martin Adamec, NEKA
17 hlasov
14
Tomáš Vaňo, NEKA
17 hlasov
15
Emil Košút, SMER - SD
17 hlasov
16
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
17
Ján Kanaba, NEKA
16 hlasov
18
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
19
Stanislav Pastva, SMER - SD
15 hlasov
20
Leo Kužela, NEKA
12 hlasov
21
Jaroslav Jambor, NEKA
12 hlasov
22
Jozef Hrdlička, KSS
12 hlasov
23
Lenka Ďurechová, KSS
11 hlasov
24
Marta Šajbidorová, NEKA
11 hlasov
25
Eduard Hartmann, SNS
10 hlasov
26
Martin Barčák, NEKA
10 hlasov
27
Eva Červeňanová, NEKA
10 hlasov
28
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
10 hlasov
29
Ľubomír Žabár, NEKA
10 hlasov
30
Patrik Burian, NEKA
8 hlasov
31
Valika Meravá, KSS
8 hlasov
32
Jaroslav Ridoško, SNS
8 hlasov
33
Miroslav Kopčan, NEKA
8 hlasov
34
Tomáš Bečár, NEKA
7 hlasov
35
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
36
Vladimír Mojto, NEKA
7 hlasov
37
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
7 hlasov
38
Martin Chlapík, SNS
6 hlasov
39
Iveta Kováčiková, SMER - SD
6 hlasov
40
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
41
Peter Hudec, KSS
6 hlasov
42
Alojz Švajda, NEKA
6 hlasov
43
Peter Palko, KSS
6 hlasov
44
Jaroslav Šmíd, NEKA
6 hlasov
45
Milan Blaško, SNS
6 hlasov
46
Janka Fabová, Paliho Kapurková
5 hlasov
47
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
5 hlasov
48
Anton Beták, NEKA
5 hlasov
49
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
4 hlasov
50
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
51
Marta Blahová, ĽS-HZDS
4 hlasov
52
Peter Brázda, SNS
4 hlasov
53
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasov
54
Michal Križan, NEKA
4 hlasov
55
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
56
Miroslav Zámečník, KSS
4 hlasov
57
Dušan Štrauss, NaS - ns
3 hlasov
58
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
59
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
3 hlasov
60
Milan Kebísek, NEKA
3 hlasov
61
Pavol Suško, KSS
3 hlasov
62
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
63
Lucia Štefancová, NEKA
3 hlasov
64
Ľubomír Štefánik, NEKA
3 hlasov
65
Ľubomír Dvorský, NEKA
3 hlasov
66
Ján Hradský, NEKA
3 hlasov
67
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
69
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
70
Martin Dohál, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

42,09
%
2017 1. kolo
13,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,09%
2013 1. kolo 13,40%