Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
62,71%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11,86%
Dorota Bujňáková NP
6,78%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
5,08%
Štefan Straka KSS
3,39%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,39%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,39%
Anton Korba NEKA
1,69%
Jozef Mihalčin SĽS
1,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, SMER - SD
30 hlasov
2
Peter Hritz, SMER - SD
17 hlasov
3
Arne Kroták, NOVA
16 hlasov
4
Peter Jakubčák, KSS
15 hlasov
5
Michal Sýkora, SMER - SD
15 hlasov
6
Jana Dudová, NOVA
10 hlasov
7
Peter Brenišin, SMER - SD
9 hlasov
8
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
9
Slavomír Kopáč, NEKA
8 hlasov
10
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
8 hlasov
11
Mária Trembáčová, NEKA
8 hlasov
12
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
13
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
14
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
15
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Anna Ondrušeková, NEKA
7 hlasov
17
Milan Antaš, SOĽ
6 hlasov
18
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
19
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
5 hlasov
20
Peter Dujava, NEKA
4 hlasov
21
Rudolf Abrahám, SMER - SD
4 hlasov
22
Slavomír Božoň, SaS
4 hlasov
23
Ján Dravecký, NOVA
4 hlasov
24
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
25
Jozef Teplický, SNS
4 hlasov
26
Branislav Švec, NOVA
4 hlasov
27
Danka Vančišinová, SMER - SD
3 hlasov
28
Peter Roth, OKS
3 hlasov
29
Iveta Martonová, 99%, PaS
3 hlasov
30
Kamil Horváth, SRK
2 hlasov
31
Mária Ilenčíková, NEKA
2 hlasov
32
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
33
Milan Korenko, SĽS
2 hlasov
34
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
35
Milan Marečák, SMS
2 hlasov
36
Vladimír Ondruš, SMER - SD
2 hlasov
37
Veronika Brijová, SNS
2 hlasov
38
Rastislav Wolf, SĽS
2 hlasov
39
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
40
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
41
František Bednár, SĽS
1 hlasov
42
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Marek Jackanič, ÚSVIT
1 hlasov
44
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
45
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
46
Mário Kovalčík, NEKA
1 hlasov
47
Richard Koky, NEKA
48
Elena Bačkorová, SĽS
49
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
50
Ladislav Moravčík, NEKA
51
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52
Ľubomír Kroščen, SĽS

Volebná účasť

23,34
%
2017 1. kolo
16,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,34%
2013 1. kolo 16,93%