Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
37,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
70,18%
Rudolf Bauer KDS
17,54%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,51%
Lukáš Sisák KSS
3,51%
Dominika Palaščáková NOVA
1,75%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,75%
Jozef Holečko NEKA
1,75%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
46 hlasov
2
László Köteles, SMK-MKP
13 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
13 hlasov
4
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
5
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
6
Miroslav Bačenko, NEKA
10 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
9 hlasov
8
István Zachariaš, SMK-MKP
9 hlasov
9
Jozef Holečko, NEKA
9 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
11
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
14
Jenő Csoltkó, NEKA
6 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
16
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
19
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
20
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
21
Viktor Dulina, NEKA
2 hlasov
22
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
25
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
26
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
27
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
28
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
30
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
31
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
32
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
33
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
34
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
36
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
37
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
38
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
40
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
41
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
42
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
43
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
44
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
45
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
47
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
49
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
50
Marián Kertész, PD
51
Jozef Koňa, SĽS
52
Ľubica Holováčová, SĽS
53
Karol Dzugas, NEKA
54
Ivan Buchla, SNS
55
Alexander Bimbo, SRÚS
56
Dominika Palaščáková, NOVA
57
František Petro, SMER - SD
58
Vladimír Popovič, SMS
59
Monika Vargová, SNS
60
Marián Tóth, SaS
61
Július Grulyo, NEKA

Volebná účasť

10,89
%
2017 1. kolo
5,78
%
2013 2. kolo
21,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,89%
2013 2. kolo 5,78%
2013 1. kolo 21,01%