Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
55,45%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39,60%
Anton Korba NEKA
1,98%
Dorota Bujňáková NP
0,99%
Štefan Straka KSS
0,99%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,99%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viera Leščáková, NOVA
70 hlasov
2
Marek Guman, NEKA
58 hlasov
3
Radoslav Čuha, SMER - SD
44 hlasov
4
Jozef Kičura, SMER - SD
43 hlasov
5
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36 hlasov
6
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35 hlasov
7
Miroslav Benko, SMER - SD
33 hlasov
8
Mikuláš Komanický, SMER - SD
32 hlasov
9
Emil Chlapeček, SMER - SD
32 hlasov
10
Miroslav Lukáč, SMER - SD
28 hlasov
11
Michal Kaliňák, SMER - SD
28 hlasov
12
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
13
Jiří Ballarin, NEKA
22 hlasov
14
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
15
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
16
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
17
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
18
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
19
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
20
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
21
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
22
Peter Klein, NEKA
6 hlasov
23
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
24
Miroslav Leško, SMER - SD
5 hlasov
25
Richard Drutarovský, NOVA
4 hlasov
26
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
27
Radoslav Bednarčik, SNS
4 hlasov
28
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Pavel Hagyari, NEKA
4 hlasov
30
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
31
Jozef Jakubík, 99%, PaS
4 hlasov
32
Lukáš Priščák, SNS
3 hlasov
33
Miroslav Sopko, NOVA
3 hlasov
34
Radovan Bačík, NEKA
3 hlasov
35
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
36
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
37
František Janus, NEKA
3 hlasov
38
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
39
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
40
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
41
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
42
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
43
Vladislav Bašista, SMER - SD
2 hlasov
44
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
45
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
46
Milan Hlivjak, 99%, PaS
2 hlasov
47
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
48
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
49
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
50
Pavel Mihaľák, NEKA
2 hlasov
51
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
52
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
53
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
54
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
55
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
56
Alica Dragulová, NOVA
1 hlasov
57
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
58
Branko Benko, SMER - SD
1 hlasov
59
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
60
František Balog, SRÚS
1 hlasov
61
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
62
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
63
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
64
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
65
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
66
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
67
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
68
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
69
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
70
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
71
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
72
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
73
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
74
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
75
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
76
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
77
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
78
Michal Hlivjak, 99%, PaS
79
Rudolf Voit, NEKA
80
Matúš Murajda, NEKA
81
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
82
Cyril Leško, SNS
83
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
84
Ľudovít Malaga, NEKA
85
František Merkovský, 99%, PaS
86
Stanislav Šváby, NOVA
87
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
88
Viera Vasiliaková, KSS
89
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
90
Anton Klimko, NOVA
91
Ján Katica, NEKA
92
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
93
Tibor Bažo, SRÚS
94
Ivan Benko, NEKA
95
Dušan Brhlík, NEKA
96
Andrej Buday, SaS
97
Milan Cimerman, Z-SNP
98
Jozef Frankovský, NEKA
99
Ján Jacoš, 99%, PaS
100
Marcel Jenča, SNS
101
Anton Demeter, SNS
102
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

34,63
%
2017 1. kolo
38,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,63%
2013 1. kolo 38,34%