Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,45%
Rudolf Bauer KDS
39,55%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,82%
Rudolf Bauer KDS
18,44%
Dominika Palaščáková NOVA
5,46%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,28%
Jaroslav Džunko NEKA
3,11%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,71%
Lukáš Sisák KSS
2,60%
Jozef Holečko NEKA
2,50%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,26%
Ivan Kuhn OKS
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
2 904 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
2 102 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
1 622 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER - SD
1 526 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
1 522 hlasov
6
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 447 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
1 353 hlasov
8
Oliver Petrík, NEKA
1 291 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
1 231 hlasov
10
Milan Potocký, NEKA
1 125 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 092 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
978 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
933 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
739 hlasov
15
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
578 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
574 hlasov
17
Martin Stripai, SMS
475 hlasov
18
Juraj Brecko, KSS
416 hlasov
19
Branislav Sijka, NEKA
380 hlasov
20
Miroslav Surmánek, NOVA
373 hlasov
21
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
362 hlasov
22
Milan Kaplan, NOVA
354 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
339 hlasov
24
Rastislav Olexa, NEKA
279 hlasov
25
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
278 hlasov
26
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
245 hlasov
27
Martin Magura, SMS
237 hlasov
28
Ján Potocký, SMS
217 hlasov
29
Ján Mičuda, NEKA
199 hlasov
30
Rastislav Tomaš, KSS
198 hlasov
31
Juraj Jevin, SaS
193 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, SNS
189 hlasov
33
Dagmara Balogová, KSS
184 hlasov
34
Gabriel Timko, SMS
184 hlasov
35
Slavomír Žužo, MS
183 hlasov
36
Vladimíra Fortunová, KSS
174 hlasov
37
Matúš Nameš, SNS
171 hlasov
38
Andrea Sisák, NEKA
170 hlasov
39
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
167 hlasov
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
166 hlasov
41
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
157 hlasov
42
Ján Bednár, NOVA
153 hlasov
43
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
149 hlasov
44
Jaroslava Špaková, DS
141 hlasov
45
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
127 hlasov
46
Jozef Jusko, ÚSVIT
103 hlasov
47
Pavol Valko, SMS
101 hlasov
48
Slavomír Kešeľ, SRÚS
100 hlasov
49
Mária Uchnárová, SMS
90 hlasov
50
Imrich Balog, KĽS
80 hlasov
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
65 hlasov
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
56 hlasov
53
Jaroslav Tokár, SRÚS
42 hlasov
54
Tibor Varga, SMK-MKP
36 hlasov
55
Attila Barkó, SMK-MKP
19 hlasov

Volebná účasť

27,24
%
2017 1. kolo
11,30
%
2013 2. kolo
18,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,24%
2013 2. kolo 11,30%
2013 1. kolo 18,64%