vyberte rok
Michalováokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
37,83%
Ján Lunter NEKA
29,35%
Martin Juhaniak NEKA
24,57%
Igor Kašper NEKA
5,43%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,87%
Milan Urbáni SMS
0,87%
Miroslav Gálik NAS
0,43%
Pavel Greksa NEKA
0,43%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,22%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,87
%
2017 1. kolo
27,27
%
2013 2. kolo
18,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,87%
2013 2. kolo 27,27%
2013 1. kolo 18,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
260 hlasov
2
Martin Juhaniak, NEKA
173 hlasov
3
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
124 hlasov
4
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
83 hlasov
5
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
6
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
78 hlasov
7
Miroslav Fašang, NEKA
69 hlasov
8
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
9
Jozef Tokár, NEKA
64 hlasov
10
Jerguš Ridzoň, NEKA
63 hlasov
11
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
12
Andrej Barančok, NEKA
61 hlasov
13
Martin Ridzoň, NEKA
61 hlasov
14
Jaroslav Demian, SMER-SD
58 hlasov
15
Daniel Struhár, NEKA
53 hlasov
16
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
17
Andrea Kirschová, NEKA
42 hlasov
18
Vratko Strmeň, NEKA
39 hlasov
19
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
38 hlasov
20
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
21
Marian Pavúk, NEKA
33 hlasov
22
Ján Račák, SMER-SD
30 hlasov
23
Milan Belko, NEKA
28 hlasov
24
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
23 hlasov
25
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
26
Ivan Brozman, NEKA
18 hlasov
27
Ingrid Poliaková, SNS
18 hlasov
28
Peter Bánik, SNS
16 hlasov
29
Roman Švantner, DOMA DOBRE
12 hlasov
30
Ivan Bobák, SZS
11 hlasov
31
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
32
Bohuslav Nemky, SMER-SD
10 hlasov
33
Peter Ondriaš, ŠANCA
9 hlasov
34
Juraj Uhrin, NEKA
8 hlasov
35
Zuzana Kúdelková, KSS
7 hlasov
36
Marcel Pollák, SNS
7 hlasov
37
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
38
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
39
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
40
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
41
Jozef Harvan, SRK
3 hlasov
42
Michal Kantor, SZS
3 hlasov
43
Andrej Majerík, VZDOR
1 hlasov