Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38,46%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
28,85%
Štefan Straka KSS
13,46%
Dorota Bujňáková NP
5,77%
Anton Korba NEKA
3,85%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,85%
Jozef Mihalčin SĽS
3,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,92%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
2
Michal Džuka, SOĽ
22 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
14 hlasov
5
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
6
Štefan Straka, KSS
11 hlasov
7
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
9 hlasov
9
Miroslava Urbanová, NaS - ns
9 hlasov
10
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
11
Jozef Berta, SMER - SD
9 hlasov
12
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
13
Juraj Kuročka, SMER - SD
8 hlasov
14
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
16
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
6 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
6 hlasov
18
Peter Ondko, NEKA
5 hlasov
19
Pavol Štefanko, EDS
5 hlasov
20
Helena Vancáková, 99%, PaS
4 hlasov
21
Marek Cerula, SNS
4 hlasov
22
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
23
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
24
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
25
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
26
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
27
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
28
Dušan Molek, SMER - SD
2 hlasov
29
Lukáš Bičej, KOS
2 hlasov
30
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
31
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
32
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
33
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
35
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
36
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
37
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
39
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
40
Milan Reich, KOS
1 hlasov
41
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
42
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
43
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
44
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
45
Miroslav Kaliaš, SRK
46
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
47
Emília Rujaková, SĽS
48
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
49
Anton Korba, NEKA
50
Ján Katriňák, SRK
51
Jozef Karchňák, ÚSVIT
52
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
53
Ján Jevín, SNS
54
Jozef Džurdženík, SNS
55
Pavol Drobný, SĽS
56
Radovan Kapraľ, KOS
57
Ján Macuga, EDS
58
Milan Madura, ĽS-HZDS
59
Marta Baniková, 99%, PaS
60
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
61
Monika Palková, Z-SNP

Volebná účasť

30,73
%
2017 1. kolo
20,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,73%
2013 1. kolo 20,53%