Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
42,32%
Milan Belica NEKA
23,20%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,24%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,76%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,45%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,13%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,51%
Martin Kusenda NEKA
2,19%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,88%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,31%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
98 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
85 hlasov
3
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
78 hlasov
4
Judita Laššáková, NEKA
72 hlasov
5
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
6
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
54 hlasov
7
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
8
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
9
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
10
Marcel Filaga, NEKA
45 hlasov
11
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
43 hlasov
12
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
42 hlasov
14
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
15
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
16
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
17
Miloš Rybár, NEKA
30 hlasov
18
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
26 hlasov
19
Marek Šimunek, NEKA
25 hlasov
20
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
21
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
22
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
18 hlasov
23
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
18 hlasov
24
Otokar Klein, NEKA
18 hlasov
25
Erik Kliment, NEKA
18 hlasov
26
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
27
Stanislav Petráš, NEKA
17 hlasov
28
Alena Jaššová, REPUBLIKA
16 hlasov
29
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
30
Martin Búry, NEKA
15 hlasov
31
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
32
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
33
Peter Chmelo, REPUBLIKA
14 hlasov
34
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
14 hlasov
35
Peter Podbehlý, NEKA
13 hlasov
36
Michal Prešinský, REPUBLIKA
10 hlasov
37
Gabriel Katona, NEKA
10 hlasov
38
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
40
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
41
Richard Gajdoš, NEKA
9 hlasov
42
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
43
Ivan Katona, NEKA
9 hlasov
44
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
45
Jozef Zaťko, NK/NEKA
8 hlasov
46
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
47
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
7 hlasov
48
Denis Gondžala, REPUBLIKA
7 hlasov
49
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
7 hlasov
50
Miroslav Kleman, NK/NEKA
6 hlasov
51
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
52
Adam Meško, DOMOV-NS
5 hlasov
53
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
54
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
55
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
56
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
57
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
58
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
59
Pavol Timko, REPUBLIKA
4 hlasov
60
Dušan Pukanec, NK/NEKA
4 hlasov
61
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
62
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
63
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
64
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
65
František Slávik, Progresívne Slovensko
2 hlasov
66
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
67
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
68
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
69
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
1 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov

Volebná účasť

62,47 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,47 %
04.11. 2017 1. kolo 30,88 %
23.11. 2013 2. kolo 24,90 %
09.11. 2013 1. kolo 26,66 %