vyberte rok
Merníkokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
50,64%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
21,79%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,62%
Miroslav Škvarek SNS
7,69%
Ján Garaj NEKA
5,77%
Andrej Gmitter NEKA
1,28%
Milan Šteiner SZS
1,28%
Pavol Gašper NEKA
0,64%
Eduard Markovič NEKA
0,64%
Jozef Šváč NP
0,64%
František Bednár NAJ
František Oľha Šanca

Volebná účasť

35,89
%
2017 1. kolo
22,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,89%
2013 1. kolo 22,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marta Vagaská, SNS
121 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER-SD
75 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
55 hlasov
4
Dušan Vilenik, SNS
42 hlasov
5
Peter Kocák, NEKA
37 hlasov
6
Štefan Hreha, SMER-SD
32 hlasov
7
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
28 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER-SD
24 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
11
Jozef Berta, SMER-SD
22 hlasov
12
Stanislav Obický, NEKA
20 hlasov
13
Mária Kurovská, NaS - ns
19 hlasov
14
Andrej Krišanda, SNS
16 hlasov
15
Blažena Matisová, NEKA
16 hlasov
16
Miroslav Gešper, NEKA
14 hlasov
17
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
18
Alfonz Kobielský, NEKA
10 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Ľubomír Pidaný, SNS
8 hlasov
22
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
8 hlasov
23
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Ján Pivovarník, SNS
6 hlasov
25
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
30
Štefan Straka, NEKA
4 hlasov
31
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Miroslav Baník, NEKA
4 hlasov
34
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Monika Palková, SP
3 hlasov
36
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
38
Ondrej Hreha, SZS
3 hlasov
39
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
40
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Peter Novák, SNS
2 hlasov
42
Samuel Bruss, NEKA
2 hlasov
43
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
44
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
45
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
46
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
47
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
48
Peter Treciak, NaS - ns
49
Anton Orokocký, VZDOR
50
Miroslav Kroka, NP
51
Ján Katriňák, RIS
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
53
Roman Goroľ, EDS
54
Vincent Antoš, KSS