Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
62,86%
Štefan Straka KSS
18,10%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16,19%
Anton Korba NEKA
0,95%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,95%
Jozef Mihalčin SĽS
0,95%
Dorota Bujňáková NP
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER - SD
56 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
40 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
40 hlasov
4
Michal Džuka, SOĽ
37 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
37 hlasov
6
Štefan Straka, KSS
34 hlasov
7
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
24 hlasov
8
Dušan Molek, SMER - SD
20 hlasov
9
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
10
Rastislav Košalko, KOS
14 hlasov
11
Jozef Berta, SMER - SD
14 hlasov
12
Miroslav Gešper, NEKA
13 hlasov
13
Lukáš Bičej, KOS
13 hlasov
14
Marek Cerula, SNS
11 hlasov
15
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
16
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
17
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
18
Matúš Krajňák, SĽS
8 hlasov
19
Milan Madura, ĽS-HZDS
8 hlasov
20
Ladislav Hromada, NOVA
7 hlasov
21
Gabriel Vilcega, NaS - ns
6 hlasov
22
Ján Šimko, NaS - ns
5 hlasov
23
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
24
Radovan Kapraľ, KOS
4 hlasov
25
Jozef Mihalčin, SĽS
4 hlasov
26
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
27
Milan Reich, KOS
4 hlasov
28
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
29
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
30
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
31
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
32
Ľubomír Pidany, SĽS
3 hlasov
33
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
34
Eva Lenková, NaS - ns
2 hlasov
35
Miroslav Kaliaš, SRK
2 hlasov
36
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
37
Ján Jevín, SNS
2 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
39
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
40
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
41
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
43
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
45
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
46
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
47
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
49
Pavol Drobný, SĽS
50
Pavol Štefanko, EDS
51
Emília Rujaková, SĽS
52
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
53
Monika Palková, Z-SNP
54
Ján Macuga, EDS
55
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
56
Vincent Antoš, KSS
57
Ján Katriňák, SRK
58
Jozef Karchňák, ÚSVIT
59
Alfonz Kaliaš, SRÚS
60
Paulína Sopková, NaS - ns
61
Jozef Tomašik, SNS

Volebná účasť

22,46 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 35,89 %
09.11. 2013 1. kolo 22,46 %