Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
45,45%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
40,91%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,55%
Dorota Bujňáková NP
3,03%
Anton Korba NEKA
3,03%
Štefan Straka KSS
1,52%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,52%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
2
Rudolf Abrahám, SMER - SD
21 hlasov
3
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
4
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
5
Jozef Janiga, SMER - SD
17 hlasov
6
Michal Sýkora, SMER - SD
16 hlasov
7
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
8
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
9
Mária Trembáčová, NEKA
15 hlasov
10
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
11
Peter Dujava, NEKA
12 hlasov
12
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
13
Slavomír Kopáč, NEKA
11 hlasov
14
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
11 hlasov
15
Arne Kroták, NOVA
10 hlasov
16
Milan Antaš, SOĽ
10 hlasov
17
Mária Ilenčíková, NEKA
10 hlasov
18
Peter Brenišin, SMER - SD
8 hlasov
19
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
20
Danka Vančišinová, SMER - SD
6 hlasov
21
Anna Ondrušeková, NEKA
5 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
4 hlasov
23
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
24
Peter Hritz, SMER - SD
4 hlasov
25
Slavomír Božoň, SaS
4 hlasov
26
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
27
Peter Roth, OKS
3 hlasov
28
Veronika Brijová, SNS
3 hlasov
29
Vladimír Ondruš, SMER - SD
3 hlasov
30
Anna Jablonovská, SĽS
3 hlasov
31
Jana Dudová, NOVA
3 hlasov
32
Branislav Švec, NOVA
3 hlasov
33
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasov
34
Kamil Horváth, SRK
2 hlasov
35
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
36
Ladislav Moravčík, NEKA
2 hlasov
37
Mário Kovalčík, NEKA
2 hlasov
38
František Bednár, SĽS
2 hlasov
39
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
40
Peter Jakubčák, KSS
1 hlasov
41
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
42
Jozef Teplický, SNS
1 hlasov
43
Milan Marečák, SMS
1 hlasov
44
Elena Bačkorová, SĽS
45
Rastislav Wolf, SĽS
46
Miroslav Ščurka, KSS
47
Daniel Abaffy, SĽS
48
Ján Kuchta, SĽS
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
50
Milan Korenko, SĽS
51
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
52
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

28,83
%
2017 1. kolo
15,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,83%
2013 1. kolo 15,18%