Melek okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
33,17%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
28,22%
Milan Belica NEKA
20,79%
Martin Kusenda NEKA
4,46%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,97%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,97%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,98%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
71 hlasov
2
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
28 hlasov
4
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
5
Peter Andel, Progresívne Slovensko
23 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
7
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
20 hlasov
9
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
10
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
11
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
19 hlasov
12
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
13
Martin Čepček, ŽIVOT
17 hlasov
14
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
15
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
16
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
17
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
18
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
15 hlasov
19
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
15 hlasov
20
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
15 hlasov
21
Martin Balko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
22
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
23
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
24
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
25
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
13 hlasov
26
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
12 hlasov
27
Lívia Šumichrastová, NEKA
12 hlasov
28
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
29
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
30
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
31
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
32
Erik Blaško, NK/NEKA
10 hlasov
33
Štefan Korman, NEKA
10 hlasov
34
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
35
Štefan Štefek, NEKA
10 hlasov
36
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
10 hlasov
37
Milan Chmelár, NEKA
10 hlasov
38
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
10 hlasov
39
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
10 hlasov
40
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
41
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
42
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
43
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
9 hlasov
44
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
45
Ľubomír Moravčík, NEKA
8 hlasov
46
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
8 hlasov
47
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
48
Juraj Švarc, NEKA
8 hlasov
49
Peter Košťál, NEKA
8 hlasov
50
Marta Rácová, NEKA
7 hlasov
51
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
52
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
53
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
7 hlasov
54
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
7 hlasov
55
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
7 hlasov
56
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
7 hlasov
57
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
58
Soňa Ďuríková, NEKA
7 hlasov
59
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
60
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
6 hlasov
61
Peter Paučo, NK/NEKA
6 hlasov
62
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
6 hlasov
63
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
64
Šimon Kónya, NEKA
6 hlasov
65
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
66
Jarmila Králová, NEKA
6 hlasov
67
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
6 hlasov
68
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
69
Martin Skovajsa, NEKA
6 hlasov
70
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
71
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
72
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
5 hlasov
73
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
5 hlasov
74
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
75
Dušan Tóth, NEKA
5 hlasov
76
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
77
Igor Husár, REPUBLIKA
5 hlasov
78
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
79
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
80
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
81
Peter Šedovič, NK/NEKA
5 hlasov
82
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
5 hlasov
83
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
84
Radoslav Kriváček, NEKA
5 hlasov
85
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
86
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
87
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
4 hlasov
88
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
89
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
90
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
3 hlasov
91
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
3 hlasov
92
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
93
Ladislav Turba, NEKA
3 hlasov
94
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
95
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
3 hlasov
96
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
2 hlasov
97
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
98
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
2 hlasov
99
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
2 hlasov
100
Miloš Macho, NK/NEKA
2 hlasov
101
Peter Božík, Hnutie ONÁS
2 hlasov
102
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
103
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov
104
Jana Pukanová, REPUBLIKA
1 hlasov
105
Darina Zlatošová, NK/NEKA
106
Martin Bóri, REPUBLIKA

Volebná účasť

53,84 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,84 %
04.11. 2017 1. kolo 34,23 %
23.11. 2013 2. kolo 21,07 %
09.11. 2013 1. kolo 16,62 %