Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
83,75%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
16,25%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
68,75%
Peter Oremus NEKA
15,63%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
6,25%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
6,25%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,56%
Viliam Mokraň KĽS
1,56%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
34 hlasov
2
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
4
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
5
Ladislav Prešinský, NEKA
14 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
11 hlasov
7
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
8
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
9
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
7 hlasov
10
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
7 hlasov
11
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
6 hlasov
12
Stanislav Hamar, SNS
6 hlasov
13
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
14
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
5 hlasov
15
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
16
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
5 hlasov
17
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
18
Ivan Habiňák, SNS
5 hlasov
19
Eva Antošová, SNS
4 hlasov
20
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
4 hlasov
21
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
22
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
4 hlasov
23
Ivana Matušková, SMS
4 hlasov
24
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
25
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
3 hlasov
26
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
27
Marta Miklošková, KDS
3 hlasov
28
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
29
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
30
Jozef Čapla, SNS
3 hlasov
31
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
32
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
33
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
3 hlasov
34
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
35
Milan Greguš, SNS
3 hlasov
36
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
37
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
38
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
39
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
40
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
41
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
42
Milena Candráková, KSS
2 hlasov
43
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
44
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
2 hlasov
45
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
46
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
47
Pavol Otepka, ASV
2 hlasov
48
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
49
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
50
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
51
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
2 hlasov
52
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
53
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
54
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
55
Anton Žikla, KSS
1 hlasov
56
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
57
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
58
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
59
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
60
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
61
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
62
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
63
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
1 hlasov
64
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
65
Miloslav Horka, SNS
66
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
67
Ondrej Ňorba, KSS
68
Peter Spišiak, NaS - ns
69
Jozef Šiška, KSS
70
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
71
Oľga Otrasová, KSS
72
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
73
Miloslav Slováčik, NaS - ns

Volebná účasť

34,23
%
2017 1. kolo
21,07
%
2013 2. kolo
16,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,23%
2013 2. kolo 21,07%
2013 1. kolo 16,62%