Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
69,31%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
30,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
42,23%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
25,13%
Karol Konárik SNS
13,47%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
8,81%
Ondrej Binder NEKA
5,96%
Andrea Jenčíková NP
1,55%
Emil Samko KĽS
1,55%
Ladislav Fízik ASV
1,04%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,26%
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Svetlík, SNS
325 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
108 hlasov
3
Karol Konárik, SNS
99 hlasov
4
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
99 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
64 hlasov
6
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
62 hlasov
7
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
59 hlasov
8
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
58 hlasov
9
Ľubomír Motyčka, NEKA
56 hlasov
10
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
52 hlasov
11
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
50 hlasov
12
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
44 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
42 hlasov
14
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
40 hlasov
15
Ivan Kostúr, KSS
34 hlasov
16
Jaroslav Maslen, NEKA
33 hlasov
17
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
32 hlasov
18
Jozef Smekal, NEKA
29 hlasov
19
Martin Baník, KDS
28 hlasov
20
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
27 hlasov
21
Jaroslav Kuracina, NEKA
26 hlasov
22
Igor Donoval, ASV
23 hlasov
23
Iveta Majerová, NEKA
23 hlasov
24
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
25
Peter Rusnák, NEKA
21 hlasov
26
Miloš Horný, SMS
20 hlasov
27
Ľubomír Šesták, NEKA
16 hlasov
28
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
29
Ján Chladný, KDS
15 hlasov
30
Róbert Huran, NEKA
14 hlasov
31
Vladimír Sklenka, NEKA
14 hlasov
32
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
33
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
34
Michal Rusko, NEKA
13 hlasov
35
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
36
Juraj Remšík, SMS
12 hlasov
37
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
38
Milan Prašovský, SĽS
11 hlasov
39
Janka Slaná, NEKA
11 hlasov
40
Zdena Bienska, SĽS
11 hlasov
41
Janka Slobodníková, SĽS
10 hlasov
42
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
43
Ľubomír Piterka, NEKA
10 hlasov
44
Peter Majerský, KSS
9 hlasov
45
Jozef Sásik, SĽS
8 hlasov
46
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
47
Teodor Bindas, SMS
8 hlasov
48
Dana Hríbiková, OKS
8 hlasov
49
Jaroslav Sekerka, KSS
7 hlasov
50
Jaroslava Miklóšová, SMS
7 hlasov
51
Daniela Baranová, MOST - HÍD
6 hlasov
52
Andrej Sliacky, SMS
6 hlasov
53
Ján Jambrich, SĽS
5 hlasov
54
Vladimír Rosinský, SĽS
5 hlasov
55
Augustín Richtárech, OKS
5 hlasov
56
Igor Ďurana, SĽS
4 hlasov
57
Branislav Slaný, NEKA
4 hlasov
58
Karol Jadáš, KDS
4 hlasov
59
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
60
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
61
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
62
Simon Barth, SMS
1 hlasov

Volebná účasť

47,91
%
2017 1. kolo
33,98
%
2013 2. kolo
36,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,91%
2013 2. kolo 33,98%
2013 1. kolo 36,03%