Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
33,04%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25,00%
Anton Korba NEKA
24,11%
Štefan Straka KSS
12,50%
Dorota Bujňáková NP
3,57%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,89%
Jozef Mihalčin SĽS
0,89%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
29 hlasov
3
Štefan Straka, KSS
27 hlasov
4
Jozef Berta, SMER - SD
24 hlasov
5
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
6
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER - SD
17 hlasov
8
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
9
Anton Korba, NEKA
15 hlasov
10
Lukáš Bičej, KOS
14 hlasov
11
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
12
Radovan Kapraľ, KOS
13 hlasov
13
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
14
Rastislav Košalko, KOS
12 hlasov
15
Dušan Molek, SMER - SD
12 hlasov
16
Michal Džuka, SOĽ
11 hlasov
17
Monika Palková, Z-SNP
10 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER - SD
10 hlasov
19
Vincent Antoš, KSS
8 hlasov
20
Paulína Sopková, NaS - ns
7 hlasov
21
Miroslav Gešper, NEKA
7 hlasov
22
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
6 hlasov
23
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
24
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
6 hlasov
25
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
26
Milan Reich, KOS
5 hlasov
27
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
28
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
29
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
30
Milan Madura, ĽS-HZDS
4 hlasov
31
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
32
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
33
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
34
Pavol Štefanko, EDS
3 hlasov
35
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
36
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
37
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
38
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
39
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
40
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
41
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
42
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
43
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
44
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
46
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
47
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
48
Ľubomír Pidany, SĽS
2 hlasov
49
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
50
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
51
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
53
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
54
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
55
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
56
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
57
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
58
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
59
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
60
Dávid Capik, SNS
61
Marián Kerčák, ĽS-HZDS

Volebná účasť

34,50
%
2017 1. kolo
44,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,50%
2013 1. kolo 44,53%