vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
53,72%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
46,28%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
36,63%
Rudolf Bauer KDS
24,75%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
9,90%
Lukáš Sisák KSS
7,43%
Dominika Palaščáková NOVA
5,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,46%
Jaroslav Džunko NEKA
3,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,97%
Jozef Holečko NEKA
2,48%
Ivan Kuhn OKS
1,98%

Volebná účasť

21,28
%
2017 1. kolo
4,26
%
2013 2. kolo
8,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,28%
2013 2. kolo 4,26%
2013 1. kolo 8,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, NEKA
54 hlasov
2
Július Grulyo, NEKA
50 hlasov
3
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
35 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
29 hlasov
6
Dominika Palaščáková, NOVA
25 hlasov
7
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
9
Ján Marton, NOVA
21 hlasov
10
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
11
Jozef Holečko, NEKA
19 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
13
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
14
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Ľubomír Šimko, SMER - SD
17 hlasov
16
Ján Mikloš, KSS
16 hlasov
17
Jenő Csoltkó, NEKA
16 hlasov
18
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
19
Michal Rečka, SMER - SD
15 hlasov
20
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
21
László Köteles, SMK-MKP
15 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
23
Ladislav Bartók, NEKA
14 hlasov
24
Marián Tóth, SaS
13 hlasov
25
Vojtech Staňo, SMER - SD
12 hlasov
26
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
11 hlasov
28
Anton Király, SMK-MKP
11 hlasov
29
Viliam Bačo, NEKA
10 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
10 hlasov
31
Ján Kokarda, NEKA
9 hlasov
32
Monika Bérešová, SZS
9 hlasov
33
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
34
Vladimír Popovič, SMS
8 hlasov
35
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
36
Elena Majancsíková, SĽS
8 hlasov
37
Jozef Tischler, SĽS
8 hlasov
38
Ján Bačo, SĽS
7 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
40
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
7 hlasov
41
Martin Baltes, SĽS
7 hlasov
42
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
43
László Iván, SMK-MKP
7 hlasov
44
Ivan Buchla, SNS
7 hlasov
45
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
46
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
48
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
49
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
50
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
51
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
52
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
53
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
54
Marián Kertész, PD
4 hlasov
55
Roman Horváth, SRÚS
4 hlasov
56
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
57
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
58
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
59
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
60
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
61
Róbert Čarny, SNS