vyberte rok
Medzevokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41.59%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31.90%
Štefan Surmánek ĽSNS
9.91%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.74%
Róbert Bačinský NEKA
3.23%
Jarmila Tkáčová SNS
2.16%
Jozef Červenák RIS
1.72%
Jaroslav Džunko NEKA
1.51%
Lukáš Sisák KSS
1.29%
Oliver Petrík JĽSS
0.65%
Vladislav Stanko NEKA
0.43%
Ján Struk SMS
0.43%
Jozef Bobík NEKA
0.22%
Adam Šepetka NAJ
0.22%
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

21,28
%
2017 1. kolo
4,26
%
2013 2. kolo
8,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,28%
2013 2. kolo 4,26%
2013 1. kolo 8,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gabriel Böhm, NEKA
302 hlasov
2
Anetta Strýčková, NEKA
184 hlasov
3
Roland Szabó, SMER-SD
140 hlasov
4
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
127 hlasov
5
František Petro, SMER-SD
114 hlasov
6
László Köteles, SMK-MKP
100 hlasov
7
Csaba Simkó, SMK-MKP
91 hlasov
8
Ivan Hriczko, ŠKV
73 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
10
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
11
Mária Lacková, NEKA
50 hlasov
12
Ján Serbin, NEKA
47 hlasov
13
Slavomír Borovský, DS
44 hlasov
14
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
16
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
17
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
18
Erika Zámboriová, ŠKV
36 hlasov
19
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
20
Ondrej Bernát, SMER-SD
34 hlasov
21
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
32 hlasov
22
Július Pelegrin, NEKA
30 hlasov
23
István Zachariaš, SMK-MKP
29 hlasov
24
Alexander Horváth, MOST - HÍD
28 hlasov
25
Július Begala, NEKA
27 hlasov
26
Tamás Iván, SMK-MKP
27 hlasov
27
Jarmila Vaňová, ŠKV
27 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
25 hlasov
29
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
30
Elena Fialková, MOST - HÍD
23 hlasov
31
Radoslav Hodor, NEKA
22 hlasov
32
Peter Derevjaník, SMER-SD
22 hlasov
33
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
22 hlasov
34
Ervín Kompuš, NAJ
22 hlasov
35
Ján Kokarda, NEKA
21 hlasov
36
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
21 hlasov
37
Martina Dutková, NEKA
21 hlasov
38
Tibor Bráz, NEKA
20 hlasov
39
Július Beluscsák, NEKA
19 hlasov
40
Pavol Lehotský, NEKA
19 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
42
Monika Gergelová, SNS
19 hlasov
43
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
44
Mária Dulovičová, NEKA
18 hlasov
45
Tomáš Suchý, ŠANCA
18 hlasov
46
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
16 hlasov
47
Miloš Barcal, NEKA
16 hlasov
48
Alexander Képes, SMK-MKP
15 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
15 hlasov
50
Attila Oravecz, MOST - HÍD
14 hlasov
51
Ján Horváth, NEKA
14 hlasov
52
Peter Seman, KSS
14 hlasov
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
13 hlasov
54
Gábor Szalay, SMK-MKP
13 hlasov
55
Rudolf Varga, VZDOR
11 hlasov
56
Anton Medvec, NEKA
11 hlasov
57
Jozef Hric, KSS
11 hlasov
58
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
59
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
60
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
61
Jozef Krešák, ŠANCA
9 hlasov
62
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
63
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
64
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
65
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
66
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov