Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
57,81%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
20,49%
Martin Červenka NEKA
7,20%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
5,65%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,43%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
1,88%
Roland Hakszer NEKA
1,22%
Roman Chudý ŽIVOT
1,11%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,89%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
531 hlasov
2
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
422 hlasov
3
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
406 hlasov
4
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
389 hlasov
5
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
320 hlasov
6
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
309 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
243 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
175 hlasov
9
Juraj Bottka, NEKA
167 hlasov
10
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
141 hlasov
11
Valéria Mýtniková, NEKA
132 hlasov
12
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
126 hlasov
13
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
116 hlasov
14
Marta Vajdová, NEKA
101 hlasov
15
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
91 hlasov
16
Milan Zeleňák, ŽIVOT
69 hlasov
17
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
60 hlasov
18
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
57 hlasov
19
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
57 hlasov
20
Michael Boško, Progresívne Slovensko
54 hlasov
21
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
54 hlasov
22
Miroslav Štibráni, NEKA
53 hlasov
23
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
24
Martin Tomčányi, NEKA
47 hlasov
25
Slávka Kramárová, SNS
44 hlasov
26
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
43 hlasov
27
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
43 hlasov
28
Matej Godáň, NEKA
41 hlasov
29
Ľuboš Šúry, SMER - SD
41 hlasov
30
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
39 hlasov
31
Maroš Kollárik, NEKA
38 hlasov
32
Vladimír Danko, ŽIVOT
29 hlasov
33
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
28 hlasov
34
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
35
Roman Súkeník, SMER - SD
23 hlasov
36
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
37
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
38
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
39
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
40
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
41
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
13 hlasov
42
Anton Vizváry, NK/NEKA
12 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
7 hlasov

Volebná účasť

54,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,52 %
04.11. 2017 1. kolo 33,14 %
23.11. 2013 2. kolo 31,26 %
09.11. 2013 1. kolo 26,83 %