vyberte rok
Maťovské Vojkovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
70,32%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,71%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,23%
Róbert Bačinský NEKA
1,94%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,94%
Lukáš Sisák KSS
1,29%
Jozef Bobík NEKA
0,65%
Rudolf Botka NP
0,65%
Oliver Petrík JĽSS
0,65%
Vladislav Stanko NEKA
0,65%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

33,93
%
2017 1. kolo
21,63
%
2013 2. kolo
26,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,93%
2013 2. kolo 21,63%
2013 1. kolo 26,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Varga, SMK-MKP
117 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD
98 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
91 hlasov
4
Mária Bálintová, MOST - HÍD
86 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER-SD
57 hlasov
6
Ľudovít Adam, NEKA
52 hlasov
7
Ildikó Vargová, ŠKV
40 hlasov
8
František Farkaš, SMER-SD
21 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
20 hlasov
10
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
11
Viliam Zahorčák, SMER-SD
9 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER-SD
8 hlasov
13
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
14
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
15
Oskar Szabo, SZS
6 hlasov
16
Ján Mihalečko, SMER-SD
5 hlasov
17
Pavol Kuchta, SMER-SD
5 hlasov
18
Mikuláš Kiš, NAJ
5 hlasov
19
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Miroslav Šimko, SNS
4 hlasov
21
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasov
22
Jozef Bobík, NEKA
4 hlasov
23
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
24
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
25
Jozef Sokologorský, SMER-SD
3 hlasov
26
Peter Horňák, DS
3 hlasov
27
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
29
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
30
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasov
31
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
32
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
33
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
34
Dušan Goda, NEKA
2 hlasov
35
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
36
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
38
Peter Borza, SNS
1 hlasov
39
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
41
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
43
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
44
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
45
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
46
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
47
Peter Malík, SNS
1 hlasov
48
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
50
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
52
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
53
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
54
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
56
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
57
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
58
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
59
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
60
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
61
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
62
Ján Viselka, NEKA
63
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
64
Marek Švingál, ŠKV
65
Marián Markovič, ŠKV
66
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
69
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70
Karol Pavelka, SNS
71
Marek Misár, NAJ
72
Stanislav Gaľa, ŠKV
73
Valéria Eľková, NEKA
74
Emil Čurma, SNS