Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
94,06%
Rudolf Bauer KDS
5,94%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
81,74%
Rudolf Bauer KDS
6,96%
Dominika Palaščáková NOVA
3,48%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,74%
Jaroslav Džunko NEKA
1,74%
Lukáš Sisák KSS
1,74%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,87%
Jozef Holečko NEKA
0,87%
Ivan Kuhn OKS
0,87%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
81 hlasov
2
Tibor Varga, SMK-MKP
56 hlasov
3
Attila Barkó, SMK-MKP
55 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
45 hlasov
5
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
6
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
12 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER - SD
11 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
11
Viliam Zahorčák, SMER - SD
8 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
7 hlasov
13
Jana Cibereová, SMER - SD
7 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
17
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
18
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
21
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
23
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
24
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
25
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
26
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
27
Oliver Petrík, NEKA
1 hlasov
28
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
29
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
30
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
31
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
32
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
33
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
34
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
35
Martin Magura, SMS
1 hlasov
36
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
37
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
38
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
39
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
40
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
41
Valéria Eľková, NEKA
42
Stanislav Gaľa, SNS
43
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
44
Milan Kaplan, NOVA
45
Rastislav Tomaš, KSS
46
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
47
Ján Mičuda, NEKA
48
Matúš Nameš, SNS
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
50
Milan Potocký, NEKA
51
Mária Uchnárová, SMS
52
Jaroslav Vaľo, SNS
53
Pavol Valko, SMS
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
55
Juraj Brecko, KSS

Volebná účasť

33,93
%
2017 1. kolo
21,63
%
2013 2. kolo
26,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,93%
2013 2. kolo 21,63%
2013 1. kolo 26,10%