vyberte rok
Matiašovceokres Kežmarok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
45,91%
Peter Chudík Smer-SD
27,67%
Pavol Gašper NEKA
6,29%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6,29%
Ján Garaj NEKA
4,40%
František Bednár NAJ
3,77%
Andrej Gmitter NEKA
1,89%
Miroslav Škvarek SNS
1,89%
František Oľha Šanca
1,26%
Milan Šteiner SZS
0,63%
Eduard Markovič NEKA
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

27,68
%
2017 1. kolo
22,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,68%
2013 1. kolo 22,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Džurný, SMER-SD
125 hlasov
2
Štefan Bieľak, NEKA
107 hlasov
3
Pavel Hudáček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
4
Pavol Slovík, NEKA
33 hlasov
5
Jozef Marhefka, SMER-SD
30 hlasov
6
Jozef Grivalský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
7
Ján Hencel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
8
Ján Ferenčák, SMER-SD
22 hlasov
9
Michal Gallik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
10
Peter Duda, NEKA
17 hlasov
11
Bohumil Bohunický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Milan Mazurek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
13
Jaroslav Vaľo, DS
8 hlasov
14
Viktor Gurčík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
15
Ján Pastuszek, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
16
Pavol Hurčala, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
Milan Glevaňák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Jana Majorová Garstková, NEKA
4 hlasov
19
Marta Sabolová, SMER-SD
4 hlasov
20
Andrej Zreľak, NEKA
4 hlasov
21
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Radomír Beller, SZ
3 hlasov
23
Vojtech Bodnár, SNS
3 hlasov
24
Miroslav Čauder, KSS
2 hlasov
25
Rudolf Hangurbadžo, SNS
2 hlasov
26
Dagmar Mathiová, SNS
2 hlasov
27
Ladislav Oravec, NEKA
2 hlasov
28
Juraj Švedlár, SMER-SD
2 hlasov
29
Štefan Kišš, DS
1 hlasov
30
Ľubomír Lauf, SNS
1 hlasov
31
Štefan Kiška, SDKÚ-DS
1 hlasov
32
Vladimír Škára, NEKA
1 hlasov
33
Matúš Polák, NEKA
1 hlasov
34
Peter Štefaňák, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Rastislav Duduš, NP
36
Jozef Krok, DS
37
Marián Litvin, SOĽ
38
Agnesa Kišková, ŠANCA
39
Vladimír Matfiak, DS