Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
36,84%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23,68%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
21,05%
Štefan Straka KSS
18,42%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
14 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
12 hlasov
3
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
4
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
5
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
8 hlasov
8
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
9
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
10
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
11
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
6 hlasov
12
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
4 hlasov
14
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
15
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
16
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
17
Juraj Kuročka, SMER - SD
3 hlasov
18
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
19
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
20
Jozef Berta, SMER - SD
2 hlasov
21
Ľubomír Lukič, SMER - SD
2 hlasov
22
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
23
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
24
Lukáš Bičej, KOS
2 hlasov
25
Rastislav Košalko, KOS
2 hlasov
26
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
27
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
28
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
29
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
30
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
31
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
32
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
33
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
34
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
35
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
36
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
37
Milan Reich, KOS
1 hlasov
38
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
39
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
40
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
41
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
42
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
43
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
44
Gabriel Vilcega, NaS - ns
45
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
46
Paulína Sopková, NaS - ns
47
Pavol Štefanko, EDS
48
Ľubomír Pidany, SĽS
49
Marcela Pčolinská, NOVA
50
Peter Jacko, EDS
51
Miroslav Kaliaš, SRK
52
Jozef Karchňák, ÚSVIT
53
Dušan Haľko, SNS
54
Ján Katriňák, SRK
55
Matúš Krajňák, SĽS
56
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
57
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
58
Eva Lenková, NaS - ns
59
Jozef Mihalčin, SĽS
60
Peter Ondko, NEKA
61
Alfonz Kaliaš, SRÚS

Volebná účasť

38,63
%
2017 1. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,63%
2013 1. kolo 17,59%