vyberte rok
Matejovce nad Hornádomokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
11,00%
Jarmila Tkáčová SNS
4,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,00%
Oliver Petrík JĽSS
1,00%
Adam Šepetka NAJ
1,00%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

25,58
%
2017 1. kolo
9,51
%
2013 2. kolo
12,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,58%
2013 2. kolo 9,51%
2013 1. kolo 12,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
2
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
3
Iveta Rušinová, SMER-SD
30 hlasov
4
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
5
Rastislav Neuvirth, ŠKV
27 hlasov
6
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
7
Marián Hojstrič, NEKA
25 hlasov
8
Pavol Bečarik, SNS
24 hlasov
9
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
10
Ján Volný, SMER-SD
19 hlasov
11
Adnan Akram, NEKA
16 hlasov
12
Lea Grečková, SMER-SD
16 hlasov
13
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Michal Komara, SMER-SD
15 hlasov
15
Ondrej Kapusta, NEKA
15 hlasov
16
Janka Brziaková, SMER-SD
12 hlasov
17
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
19
Valter Retter, SNS
11 hlasov
20
Róbert Kočiš, NEKA
11 hlasov
21
Dávid Demečko, SNS
11 hlasov
22
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
23
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Martin Kaščák, SNS
9 hlasov
25
Peter Zelený, SNS
8 hlasov
26
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
29
Maroš Divok, NEKA
7 hlasov
30
Stanislav Lorko, SNS
6 hlasov
31
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
5 hlasov
33
Beáta Janovcová, SNS
3 hlasov
34
Miroslav Pomajdík, VZDOR
3 hlasov
35
Vladimíra Dunková, ŠKV
2 hlasov
36
Lívia Kozlová, ŠKV
1 hlasov
37
Milan Smižanský, ŠANCA
1 hlasov
38
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Radovan Ďorko, ŠKV