Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
76,92%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
11,54%
Michal Biganič NEKA
3,85%
Filip Kuffa ŽIVOT
3,85%
Milan Mazurek REPUBLIKA
3,85%
Ján Bync NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
Patrícia Reváková NK/NEKA
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
2
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
3
Luciána Hoptová, ÚSVIT
6 hlasov
4
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
5
Lucia Sukeľová, NEKA
5 hlasov
6
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
4 hlasov
7
Alena Židová, Skúsme to inak
3 hlasov
8
Peter Pipák, NEKA
3 hlasov
9
Monika Hamaďaková, NEKA
3 hlasov
10
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
11
Peter Demjan, REPUBLIKA
2 hlasov
12
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
13
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
2 hlasov
14
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
15
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
16
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
17
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
18
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
19
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
20
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
1 hlasov
21
Erich Serbin, REPUBLIKA
1 hlasov
22
Anna Sotaková, KSS
1 hlasov
23
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
24
Zdenko Ščepanik, NEKA
1 hlasov
25
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
26
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
27
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
28
Andrej Semanco, SOM Slovensko
29
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
30
Michal Druga, SOM Slovensko
31
Igor Savko, NEKA
32
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
33
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
34
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
35
Jozef Barlík, Socialisti.sk
36
Renáta Velichová, ŽIVOT
37
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
38
Martin Tongeľ, ŽIVOT
39
Anna Tokošová, KSS
40
Jozef Stebnický, ŽIVOT
41
Dana Miháliková, NK/NEKA
42
Martin Meričko, NEKA
43
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
44
Jozef Sojka, KSS
45
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
46
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
47
Michal Ufnár, NK/NEKA
48
Ľuboš Karas, NEKA
49
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
50
Igor Labun, NEKA

Volebná účasť

64,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,58 %
04.11. 2017 1. kolo 19,60 %
09.11. 2013 1. kolo 27,65 %