vyberte rok
Maškováokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
47,31%
Igor Kašper NEKA
23,66%
Marian Kotleba ĽSNS
20,43%
Martin Juhaniak NEKA
5,38%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,08%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,08%
Milan Urbáni SMS
1,08%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

36,12
%
2017 1. kolo
21,53
%
2013 2. kolo
26,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,12%
2013 2. kolo 21,53%
2013 1. kolo 26,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
35 hlasov
2
Juraj Pelč, NEKA
33 hlasov
3
Jana Haláková, SMER-SD
23 hlasov
4
Ján Mičuda, SMER-SD
23 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
16 hlasov
6
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Rudolf Slivka, SNS
14 hlasov
8
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
9
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
9 hlasov
10
Lukáš Čavoj, NEKA
8 hlasov
11
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
12
Denisa Nincová, NEKA
8 hlasov
13
Pavel Greksa, NEKA
8 hlasov
14
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
15
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
7 hlasov
16
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Attila Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
19
Pavol Križo, SNS
4 hlasov
20
Ján Svoreň, KSS
4 hlasov
21
Zoltán Balog, NEKA
3 hlasov
22
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
23
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
25
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
27
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
30
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
31
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
32
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
33
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Július Čipčala, SRK
35
Jozef Bari, SRK
36
Milan Alberti, NEKA
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
László Kerekes, SMK-MKP
39
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
41
István Mázik, MKDA-MKDSZ
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP