Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
49,30%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,32%
Igor Ryban NEKA
17,12%
Juraj Pavlovič KSS
3,87%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Vons, NEKA
2 822 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 490 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
2 466 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
2 108 hlasov
5
Peter Kašuba, NEKA
2 056 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
1 723 hlasov
7
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 662 hlasov
8
Zdenko Kozák, NEKA
1 639 hlasov
9
Katarína Tomášová, SMER - SD
1 562 hlasov
10
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 479 hlasov
11
Miroslav Mazúr, SMER - SD
1 478 hlasov
12
Štefan Balošák, SMER - SD
1 477 hlasov
13
Marián Fedor, SMER - SD
1 223 hlasov
14
Nadežda Šugrová, SMER - SD
1 187 hlasov
15
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 151 hlasov
16
Vladimír Polakovič, NEKA
1 102 hlasov
17
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 049 hlasov
18
Róbert Ivaška, SMER - SD
961 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
929 hlasov
20
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
852 hlasov
21
Tibor Adamko, NEKA
848 hlasov
22
Ľubomír Vaňko, NEKA
812 hlasov
23
Milan Benko, NEKA
762 hlasov
24
Matej Bórik, NEKA
746 hlasov
25
Július Morgoš, OKS, NOVA
680 hlasov
26
Peter Belica, NEKA
640 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
605 hlasov
28
Peter Maruniak, EDS
587 hlasov
29
Róbert Gottlieb, NEKA
561 hlasov
30
Juraj Antal, NEKA
560 hlasov
31
Milan Nemček, EDS
549 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
531 hlasov
33
Patrik Volentier, OKS, NOVA
404 hlasov
34
Stanislav Rohoň, NEKA
391 hlasov
35
Peter Šimkovič, NEKA
370 hlasov
36
Ľubomír Kolár, KSS
364 hlasov
37
Miroslav Herák, KSS
327 hlasov
38
Danica Medvecká, KSS
312 hlasov
39
Zita Prívozníková, KSS
303 hlasov
40
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
300 hlasov
41
Marek Pavlovič, KSS
273 hlasov
42
Ján Mičko, KSS
237 hlasov
43
Jozef Kendra, KSS
226 hlasov
44
Martin Tanevski, KSS
206 hlasov
45
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
189 hlasov
46
Oxana Tkáčová, NP
186 hlasov
47
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
185 hlasov
48
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
151 hlasov
49
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
147 hlasov
50
Marcel Vajzer, NP
141 hlasov
51
František Kurhajec, ĽS-HZDS
135 hlasov
52
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
130 hlasov
53
Pavol Krišpinský, PD
124 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
79 hlasov

Volebná účasť

31,59
%
2017 1. kolo
18,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,59%
2013 1. kolo 18,03%