vyberte rok
Markušovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,22%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
27,61%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,21%
Róbert Bačinský NEKA
2,99%
Jarmila Tkáčová SNS
1,49%
Jaroslav Džunko NEKA
1,24%
Lukáš Sisák KSS
1,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,75%
Rudolf Botka NP
0,50%
Jozef Červenák RIS
0,50%
Adam Šepetka NAJ
0,50%
Jozef Bobík NEKA
0,25%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,25%
Oliver Petrík JĽSS
0,25%
Ján Struk SMS
0,25%

Volebná účasť

17,52
%
2017 1. kolo
3,82
%
2013 2. kolo
11,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,52%
2013 2. kolo 3,82%
2013 1. kolo 11,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Komara, SMER-SD
161 hlasov
2
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
3
Adnan Akram, NEKA
119 hlasov
4
Ján Volný, SMER-SD
110 hlasov
5
Lea Grečková, SMER-SD
105 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
103 hlasov
7
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
8
Vladimíra Dunková, ŠKV
84 hlasov
9
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
10
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
78 hlasov
11
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
12
Rastislav Neuvirth, ŠKV
60 hlasov
13
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
14
Ondrej Kapusta, NEKA
56 hlasov
15
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
16
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
17
Janka Brziaková, SMER-SD
48 hlasov
18
Marián Hojstrič, NEKA
39 hlasov
19
Peter Zelený, SNS
37 hlasov
20
Iveta Rušinová, SMER-SD
36 hlasov
21
Dávid Demečko, SNS
34 hlasov
22
Maroš Divok, NEKA
32 hlasov
23
Valter Retter, SNS
29 hlasov
24
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
25
Róbert Kočiš, NEKA
27 hlasov
26
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
27
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
28
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
29
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
31
Stanislav Lorko, SNS
17 hlasov
32
Lívia Kozlová, ŠKV
16 hlasov
33
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
12 hlasov
35
Radovan Ďorko, ŠKV
11 hlasov
36
Beáta Janovcová, SNS
10 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
10 hlasov
38
Martin Kaščák, SNS
7 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
2 hlasov